RuyaTabirleri.com

Rüyada Dana Kesmek

Rüyada dana kesmek, İslami açıdan kişinin çok büyük bir emeline kavuşacağı anlamına gelir. Dana kesen kimse borçlarından kurtulur ve günahları bağışlanır. Hayra alamet olan rüya bazı durumlarda kişinin daha önce adadığı ancak yerine getirmediği bir adağı olduğunu da hatırlatan önemli bir uyarıcı rüyadır. Dana kestiğini görenin şansı yaver gider ve işinde bolluk, bereket ve kazanç her zaman artar. Görevlerini ve sorumluluklarını büyük bir titizlikle yerine getiren bir kimse olunduğuna, saygı ve ün sahibi olarak hayatına devam edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Dana Almak

Parasal konularda çok büyük bir kazanç sahibi olunacağını, değeri yüksek gayrimenkuller alınacağını, bekar kimseler için de unvan sahibi, başarılı kimselerle arkadaşlık edileceğini gösterir. Rüyasında dana satın alan kimse, başkalarına da borç verir ve zor durumda olanların yardımına koşar.

Rüyada Dana Sattığını Görmek

Arkadaş çevresinin genişliğine ve rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilip, sayılan bir kişi olduğuna işaret eder. Güven verici ve sorumluluk sahibi bir iş sahibi, para konusunda cömert ve iyilik yapmayı seven biri olunduğuna delalettir. Kilolu bir dana satan kişi başkalarına yaptığı yardımların sevabını çok büyük şekilde geri alır ve ahiret hayatı da rahat geçer.

Rüyada Dana Görmek

Rüyasında dana gören zengin olur. Bolluk ve bereketin de habercisi olan rüya kişinin uzun süredir yaşadığı huzursuzluğun da sona ereceği anlamına gelir. İş yerinde yaşanacak güzel bir terfiye ya da maaş zammına da işaret eden rüyada görülen dana zayıf ve çelimsiz ise bu durumda ciddi bir mal ve para kaybı anlamına gelir.

Rüyada Dana Kesmek Psikolojik Yorumu

Olmasını çok istediği bir durum için kişinin Allaha sığınıp, arzusunun olması halinde kurban adaması sonucunda görülen rüyalardan biridir. Adak sahibi olanların ya da adağını yerine getirmediği için suçluluk duygusu içinde olanların sıklıkla gördüğü sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!