RuyaTabirleri.com

Rüyada Dantel Örmek

Rüyada dantel örmek, bekar bayanlar için çeyiz hazırlıklarına başlamalarını ifade eder. Kısmeti çıkan, görücü usulü evlilik yapacak olan veya nişanlanan kişilerin ev düzmek için alacakları eşyalara, ellerinden çıkacak paraya yorumlanır. Duygusal bir bakış açısına sahip olunduğunu ve rüya sahibinin hayatıyla ilgili konularda tutkuyla davrandığını, çoğu zaman düşünmeden hareket ettiğini de ifade eder. Kişinin çocuk ruhlu olduğunu da bildiren rüya, annesinin sözünden çıkmayan, ailesine aşırı düşkün bir eşe sahip olmaya da yorumlanır. Bir aşkın küllerinin yeniden alevleneceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına delalettir. Dantel ördüğünü gören erkeklerin kız kardeşleri evlenir veya nişanlanırlar.

Rüyada Dantel Örüp Satmak

Ördüğü dantelleri satan kişinin geliri az, bereketi çok olur. Eli darlık görmez ancak yoksul bir yaşam sürdürür. Rüya sahibinin ailesi, sevdikleri ve çocukları için yapamayacağı şeyin olmadığını, her zaman onların güvenliğini sağladığını, mutluluklarını daim etmek için çalıştığını da bildirir. Bu rüya bir bekleyişle geçecek zamanın sonunda hayal edilenlerin gerçekleşeceğine fakat büyük beklenti içinde olmamak gerektiğine de vurgu yapar. Rüya sahibi için hayat koşullarının çok fazla değişmeyeceğine, büyük sarsıntılar olmadan, ailece mutlu şekilde yaşayacağını da bildirir.

Rüyada Dantel Görmek

Kişinin yıllarca önce ektiği tohumların bugün filizlendiğini göreceğini, yani verdiği emeklerin neticesini almaya başlayacağını, işinde bereketli günlerin kendisini beklediğini bildirir. Bekar kızı veya oğlu olanlar için hayırlı kısmetler anlamına gelen rüya bir düğün hazırlığının da delaletidir. Aile, akraba bağlarının sıkılaştığı, dayanışma dolu günleri de ifade eder.

Rüyada Dantel Örmenin Psikolojik Yorumu

Kendisine güvenen ve her işini kendi yapmak isteyen, yoğun baskılara, strese karşı dayanıklı olan ve komplike işlerde başarı gösteren kimselerin dirayetini, kudretini ifade eder. Çetrefil durumlardan kolayca çıkmanın da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!