RuyaTabirleri.com

Rüyada Darbuka Görmek

Rüyada darbuka görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı bir sorunun çözümü için epey bir zamandan beri beklediği haberin yakında geleceğine, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine ve bu gelişmeler sayesinde rüya sahibinin ters giden işlerinin kısa zamanda düzeleceğine alamet eder. Aynı zamanda, aile hayatında yaşanan üzücü ve sıkıntılı olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Darbuka Çalmak

İş hayatı ile ilgili sorunlu zamanlar geçiren rüya sahibinin, alacağı bazı hayırlı haberler ile sorunlarının sona ereceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, attığı her adımla daha çok kazanç sağlayacağına ve işlerinin eskisinden daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada Darbuka Sesi Duymak

Aile hayatı ile ilgili ortaya çıkan bir durum ile ilgili olarak çok büyük ve sevinçli bir haber beklendiğine, bu haberin gelmesi halinde çok büyük sevinç yaşanacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve bu haberin iş hayatını da olumlu olarak etkileyeceğine rivayet eder.

Rüyada Patlak Darbuka Görmek

Uzun zamandan beri beklenen bir haberin pek de hayırlı olmayacağına, bu habere bağlı olarak yapılmak istenen işlerin ya da atılacak adımların boşa gideceğine ve bu sebeple yapılamayacağına işaret eder.

Rüyada Dümbelek Görmek

Yaşanan bir sorun ile ilgili olarak beklenen bir haberin geleceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Dümbelek Çalmak

Rüyayı gören kişinin, hayatı ile ilgili olarak beklediği bir haberin yakın bir zamanda geleceğine ve güzel olayların yaşanmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!