RuyaTabirleri.com

Rüyada Davet Görmek

Rüyada davet görmek, can sıkıcı sözler işitmeye, hoş olmayan bazı olaylara şahit olmaya, huzurun kaçmasına ve bu nedenle moralsiz günler geçirmeye alamet eder. Rüya sahibinin çirkin sözler işiteceğine, kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına ve bunlarla başının ağrıyacağına alamet eder. Bu rüya iyiliğin, yardımın ve sadakanın karşılık bulmamasına bu nedenle de kişinin nankörlük görmesine işaret eder.

Rüyada Davet Almak

Rüyada davet almak da davet görmekle aynı anlama gelir ve rüya sahibinin çok incineceği, kırılacağı, üzülüp mutsuz olacağı bir dönem geçireceğine, hayata ve insanlara küseceğine, gözyaşı dökeceğine ve yalnız kalmak isteyeceğine tabir edilir.

Rüyada Davet Vermek

Rüyada davet vermek, rüya sahibinin içindeki şeytanın sesini bir türlü kısmayı başaramayacağı ve ona uyarak toplumda rezil olacağı, ayıplanacağı, hor görüleceği ve aynı zamanda da Allah katında günahkâr olacağı bazı işler yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Davet Yemeği Görmek

Rüyada davet yemeği görmek, hayırlara alamet eder ve temiz amaçlarla ve güzel amellerle bir yola çıkmaya, hem muvaffak olmaya hem de insanları memnun edip, yüzlerini güldürmek sureti ile hayır duası almaya işaret eder.

Rüyada Bir Yere Davet Edilmek

Bir kişi rüyasında bir yere davet edildiğini görürse eğer bu onun için şanssızlık ve uğursuzluk yaşayacağı şeklinde değerlendirilir. Kişi hedeflerini tutturamayacağı için hem hayal kırıklığına uğrayacak hem de kendine olan özgüvenini yitirecek demektir. Rüya sahibinin kendine olan güvenini geri kazanması için de bir hayli zaman geçmesi gerekecek diye yorumlanır.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek, rüyayı gören kişinin toplumda sağlam bir yeri olduğuna, herkes tarafından sevildiğine ve korunup gözetildiğine delalet eder. Büyük bir kişi olmak ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Davet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. azize (13 Şubat 2014 saat: 14:29)

    bir davete gidiyordum ama kıyafetim pek uygun degildi.degistrmek ve makyajiimi yapmak icin kabin gibi bir yere giriyordum.isikli aydinlik bir yer.orada bana arkadasim diyorki seni biriyle tanistiracam ismi umut yakisirsiniz diyor ama ben umut diye birini tanimiyorum.sonra heyecandan elim ayagima dolasiyordu.makyajimi yapmakda zorlaniyordum.sonra bir an davet yemeginin serildigi yerde gordum kendimi.akrabalarim falan hepsi ordaydi.herkes gitti yavas yavas.bizim aile bir de eski erkek arkadasimin birkac akrabasi kaldi.ben de o sirada onunla ilgili biseyler soyluyordum.bana dalga gecer gibi baktilar sonra yanlarindan ayrildim.onun ben de kalan esyalarini cikardim kutudan snra birileri beni ve akrabalarimi cagirdi hirka istemislerdi apartopar hazirlanip ciktik.gittigimiz yer dardi hepimizin sigmasi da zordu.eski erkek arkadasimin akrabalari da geldi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,