RuyaTabirleri.com

Rüyada Davet Vermek

Rüyada davet vermek, var olan hayat standartlarının işlerdeki önemli gelişmeler sayesinde daha da artacağını, müreffeh bir yaşama sahip olan rüya sahibinin moralinin yükseleceğini, ailesine de daha olumlu bir tavır sergileyeceğini bildirir. Aynı zamanda bir yarışmada birinci olmak, derece almak, işini herkesin takdir edeceği şekilde yapmak suretiyle kendini ispatlamak manasındadır. Hayırlı haberler almak, ele geçen nimetlerin bereketli olması şeklinde de yorumlanır. Tanıdık kişilere davet vermek ev içinde her konuda uzlaşma içinde olmak ve eşler arasında herhangi bir sorun yaşanmaması demektir. Yabancı kimselere yemek daveti vermek yabancı olunan topluluklara veya bir çevreye girerek kendini göstermek, daha eğlenceli zamanlar geçirmek olarak yorumlanabilir. Çok kalabalık yemek daveti vermek ise akraba ziyaretine habercidir.

Rüyada Davete Gitmek

Hem eşini, hem de eşinin tüm ailesini el üstünde tutan rüya sahibinin aile yaşantısı ile herkesin takdirini kazanacağı anlamına gelir. Yaratıcı kişiliklerin kendilerini ispat etmek için yeterli ortamı ve koşulları bulmaları ile beraber yeni atılımlar yapacaklarını, en çok kendi işlerini geliştirecek plan ve projeler üzerine çalışarak geleceklerini garanti altına alacaklarını tabir eder. Tanıdık kişilerin verdiği bir davete gitmek, yakın arkadaşlarla çıkılacak bir yolculuğun ya da gidilecek kısa bir gezinin ifadesidir. Aile ya da akrabaların yemek davetine gitmek ise kalacak bir miras nedeniyle mutluluk duymak, maddi anlamda beklenmedik iyi gelişmelerle ağız tadının yerinde olması anlamındadır.

Rüyada Davetiye Görmek

Güçlü bir rekabet ortamında her türlü yeteneğini ortaya koyarak var olmak ve şartlar ne kadar zorlu olsa da yılmadan hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemek manasına gelir. Yırtık davetiye görmek daha önceki yıllarda yapılmış bazı planlarda yaşanacak aksiliklerin özellikle ailevi meseleler nedeniyle gerçekleşmeyeceğini, kişinin daha farklı bir yöneliş içine gireceğini haber verir. Birinin davetiye getirmesi işe alınacak çok iyi bir iş teklifi ile yeni bir başlangıç yapılacağına yorumlanır.

Rüyada Davet Vermenin Psikolojik Yorumu

Girişimci ve sürekli olarak yeniliklerden keyif alan, kendisini aşmak konusunda ısrarcı, güçlü bir kişiliğin ifadesi olduğu gibi eğlenceli bir karakterin varlığına da ışık tutar. Her anın değerini bilen ve geleceğe odaklanan kişilerin pozitif yönlerini simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!