RuyaTabirleri.com

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalmak, boş işlerle geçen zamana ve kişinin maceraya olan düşkünlüğü nedeniyle mantıksız hareketler içinde bulunduğuna, yaptığı işlerde sorumsuzca davranması nedeni ile kendisi dışındaki insanları da zor durumda bıraktığına alamet eder. Davul çalmak boş konuşmaya ve başkalarının gıyabında sözler sarf etmeye, günaha girmeye, dedikodu yaparak başkalarının hayatlarına burnunu sokmaya da işaret eder. Davul çalmak kişinin iş hayatında da önemsenmeyen biri olduğuna, sözlerinin güven telkin etmediğine ve iş arkadaşları tarafından sevilmeyen, paylaşımlarda bulunulmayan biri olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ramazan Davulu Çalmak

Rüya sahibinin çevresine ışık saçan biri olacağına, her zaman ilim ve irfan konusunda merakını artıran, öğrenmeye devam eden ve inancı doğrultusunda yaşayan biri olduğuna delalettir. Ramazan davulu çalmak başarı elde edilen bir olayı çevreye duyurmaya ve müjdeli haber göndermeye de işarettir. Kişiyi neşeye boğan gelişmelere, ailesinde büyük bir coşkuya neden olacak haberlere, sağlıklı geçen bir yaşama delalettir. Doğru kararlar almanın ve sonrasında gayretlerinin meyvesini dolu dolu elde etmenin de işaretidir.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

İş hayatında beklenmedik bir gelişmeyle kişinin bir anda yolculuğa çıkmasına, kariyerini bambaşka bir iş alanında sürdürmek zorunda kalacağına, şansının yaver gitmesiyle beraber, hayatının pek çok yenilikle dolu olacağına da delalettir. İş arayan kişiler için emekli olacakları bir işe başlayacaklarını ve çok uzun yıllar bu işten gelen gelirle rahat bir şekilde yaşayacaklarına da alamettir.

Rüyada Davul Çalmanın Psikolojik Yorumu

Gösteriş düşkünü olmanın ve sahip olduklarını başkalarının gözüne sokmanın işareti olduğu gibi, kişinin elindekiyle yetinmediğinin de altını çizer. Hiçbir şekilde tam olarak mutlu hissetmemeye, her zaman daha çoğunu istemeye ve kadir kıymet bilmemeye de tabir edilir. Davul çaldığını gören kişiler başkalarının hakkını gasp etmekte bir sakınca görmezler ve dünyanın merkezinde kendilerinin olduğunu düşünerek bencilce hareket ederler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,