RuyaTabirleri.com

Rüyada Davul Görmek

Rüyada davul görmek, rüya sahibinin çevresindeki vesveseci ve panik kişilere delalet eder. Bu kişiler, pireyi deve yapıp herkesi telaşa verip, yürekleri ağızlara getirirler. En küçük ve en basit olayları büyütüp mesele haline getirmeye ve insanları bu konular üzerinde gereksiz yere meşgul etmeye bayılırlar. Rüyada davul görmek, gerçekliği olmayan, deli saçması sözler işitmeye tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresini genişleteceğine ve kendisi için faydalı, eğlenceli arkadaşlıklar edineceğine işaret eder.

Rüyada Davul Çalmak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan olumlu bir gelişmeye işaret eder. Kişi, hayatı ile ilgili olarak yeni bir adım atmaya karar verecek ve kendisi için çok hayırlı olacak bu kararın daha sonra ne kadar yerinde olduğunu anlayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Davul Sesi Duymak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. İlk tabir, rüya sahibinin uzun zamandır haber alamadığı bir yakınından haber almasına ve alacağı haber üzerine yakını için harekete geçme zorunluluğu hissetmesine işaret eder. İkinci tabir ise, kişinin hayatında meydana gelecek olan güzel ve hayırlı gelişmeler olacağı şeklindedir.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

Rüyada davul çalan birini görmek, rüya sahibinin kurulu bir düzenin başına geçerek, o düzeni başarıyla devam ettirmesine ve geçimini bu iş sayesinde kazanmasına delalet eder. Bu iş rüya sahibi için kalıcı bir iştir ve ömrü vefa ettiği sürece aynı işi yaparak ekmek yiyecektir.

Rüyada Davul Zurnalı Düğün Görmek

Rüya sahibinin güzel sözler duymasına ve tebrik almasına işaret eder. Kişi, iş hayatında kazandığı zaferler sayesinde yakın çevresi tarafından kutlanacak, adil rekabet ettiği için iş hayatındaki rakipleri tarafından da eli sıkılacak demektir. Rüya sahibinin gururlanacağı bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Davul Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mehtap (03 Nisan 2015 saat: 11:06)

    Bir çadırda tören düzenleniyordu. Sanki şehit anma gibi bir şeydi. İsimlerin olduğu kağıtlar vardı. Benim ismim de vardı ama normalde erkek isimleri olması lazımmış o yüzden mehmet yazıyordu benim kartta üstte bir yerde de kendi ismim vardı. Bunu erkek kardeşime gösterdim ve daha sonra kardeşim davulculara halay havası çaldırdı. Yalnız ikimiz halay çektik. Son oyunda herkes halay çekti. Ben yabancı bir erkek eli tutmamak için kardeşimin elinden tutuyordum. Sonra tören bitti.

  2. Tülay (13 Ocak 2015 saat: 04:46)

    Rüyamda eski sevgilimin evlendiğini gördüm ama ben duğun gunu öğreniyorum sokakta davullar çalıyordu bende uzaktan izliyordum sonra o yanıma geldi bana telefon uzattı ve gözlerimin içine baktı bende almayınca gitti sonra eve gitti evden alkış sesleri geliyordu bende yanımdakiler gelinde içerde mi diye sordum evet dediler neden ozaman damatlığını giymemiş diye sordum üzüldüğümü belli etmemek için bende alkış çalıyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,