RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayak Görmek

Rüyada Dayak Yemek

Rüyada dayak yemek neşeli, sevinçli, sizi mutlu edip huzura kavuşturabilecek güzel haber almaya, bir vesileyle ya da saygın, büyük ve itibarlı kişiler tarafınca gelecek paraya, başka kişiler tarafından gelebilecek olan yardıma işaret eder. Rüyada dayak yemek maddi ve manevi anlamda hayra yorumlanır. Rüyada dayak yiyen kimse, gerçek hayatta iyilik bulur, kemale erer. İşleri yoluna girer, daha büyük paralar kazanır.

Rüyada arkadaşıyla kavga edip dayak yediğini gören insan, o arkadaşının kendisine çok büyük iyiliğinin dokunacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dayak Atmak

Rüyayı gören kişi rüyasında başka bir kişiye dayak atıyorsa gerçek hayatta ona yardım edeceği şeklinde yorumlanır.  Dayak yiyen kişiye maddi ve manevi olarak yardım edebilir. Bazı tabirciler tarafından dayak atmak farklı şekilde yorumlanmıştır. Bunlardan biri, rüyasında dayak attığını gören bir kişinin başına kötü şeyler gelebileceği, huzursuz ve kötü haberler alabileceğidir. Bazen de elden çıkacak büyük miktardaki paraya işarettir. Aynı zamanda dayak atmak güçleneceğinize, düşmanlarınıza karşı birçok zafer kazanacağınıza işaret eder. Bu zaferleri kazanırken başkalarından da yardım alabilirsiniz.

Rüyada arkadaşıyla kavga edip dayak attığını, onu dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin o arkadaşına iyiliğinin dokunacağı ve o arkadaşına büyük yardımlar edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dayak Yiyen Kadın Görmek

Rüyada dayak yiyen kadın görmek, rüyayı gören kişinin o kadına yardım edeceği anlamını taşımaktadır. Rüyada eşini döven erkek, eşiyle arasında olan problemleri düzeltir ve evinde mutlu bir hayata sahip olur. Rüyada eşi tarafından dövüldüğünü gören kadın için bu tabir biraz farklıdır. Eşi tarafından dayak yediğini görmek, eşinin ailesinden gelecek yardıma, onlardan bulacağı menfaate işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,