RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayak Yemek

Rüyada dayak yemek tam tersini işaret eden rüya yorumları arasındadır. Kişi, rüyasında kimden dayak yediğini görürse o kişiden büyük destek görecektir. Rüya sahibinin rüyasında dayak yediğini gördüğü kişi, kendisi için gerçek ve kötü gün dostudur. Rüya sahibine en zor zamanlarında sırt verir, destekler, onu korur ve kollar.

Rüyada dayak yemek, mutluluk yaşamaya, güce ve kudrete sahip olmaya da tabir edilir. Rüya sahibi ne kadar dayak yerse o oranda mal varlığına sahip olur, gücü de yine aynı oranda çoğalır. Rüyada birine dayak atmak, bu kez rüya sahibinin iyi bir şeyler yapacağına işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında kime dayak attığını görürse ona büyük bir yardımda bulunacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Eşinden Dayak Yemek

Rüya sahibinin eşi tarafından çok sevileceği ve değer göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin eşi, kendisinin bir dediğini iki etmez, ona gönülden bağlıdır ve çok sadıktır. Rüyada eşinden dayak yediğini gören kişi evliliğinden hayır görür.

Rüyada Babasından Dayak Yemek

Baba malından yemeye ya da babadan yardım almaya delalet eder. Rüya sahibi, ya babadan yana çok şanslı olacak ve babası tarafından kendisine mal ve para kalacak ya da yapacağı iş için babasından, geri ödemesine gerek olmadan destek görecektir.

Rüyada Dayak Görmek

Rüya sahibi için hayır yapmak ya da hayır almak anlamına gelir. Aynı zamanda anne baba rızası almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kavga Edenleri Görmek

Rüya sahibinin, rüyasında iki kişinin birbiriyle yumruk yumruğa dayak yediğini ve kendisinin de kavgayı yatıştırmak ve ayırmak için harekete geçtiğini görmesi mutlu bir aile hayatı olacağına hem eşinden hem de çocuklarından hayat boyunca sevgi ve saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşından Dayak Yemek

Görülen arkadaştan hayat boyu alınacak desteğe işaret eden rüya, sağlam ilişkiler kurulacağını, kişinin sorunlarını çözerken yalnız kalmayacağını bildirir. Maddi açıdan kişiye yol yordam gösterip, doğru yatırımlar yapmasına yardımcı olacak insanları, olgun bir erkeği ve aile içinden rüya sahibine her zaman göz kulak olan birini de tabir eder.

Rüyada Meydan Dayağı Yemek

Zor günlerde pek çok kişinin el uzattığı rüya sahibinin duygu dolu anlar geçireceğini, kötü günlerinde dostlarını yanında göreceğini işaret eder ve para sorunlarında kendisine karşılıksız borç verecek insanlar olacağını bildirir.

Rüyada Bir Kadından Dayak Yemek

Anneden dayak yemek kalacak bir mirasla tüm maddi problemlerin üstesinden gelerek sıkıntılardan kurtulmak demektir. Eşinden dayak yemek ise, evlenilecek kişinin her kararında rüya sahibine destek olup, arkasında duracağını, aile bütçesine katkıda bulunacağı gibi, pek çok sorumluluğu da üzerine alacağı manasındadır.

Rüyada Sevdiğinden Dayak Yemek

Mutlu beraberliklere, uzun yıllar sevgi dolu, saygılı bir evlilik yürütmeye, terbiyeli çocuklar yetiştirmeye yorumlanan rüya, kişinin kudret sahibi olacağına, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Anneden Dayak Yemek

Anne tarafından kalan bir mala işaret ederken, aile içinde görülecek desteğin kişiyi moral açısından yükselteceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına alamet eder.

Rüyada İş Arkadaşlarından Dayak Yemek

Çalışma koşullarının kişiyi huzura erdirecek şekilde gelişmesine ve iş yerindeki tatsızlıkların geçeceğine yorulur. İş arkadaşlarından dayak yiyen kişi takım çalışmalarında lider durumunda olur. Yetki alanının genişleyeceğini, alınacak yeni sorumluluklarla beraber iş yükünün de artacağını, yapılan her türlü çalışmanın ilerleyen zamanlarda kişinin terfisinde ve makam elde etmesinde önemli rol oynayacağını bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Tanımadığı Birinden Dayak Yemek

Genellikle beklenmeyen birinden gelen övgü dolu, cesaretlendirici bir teşvikin habercisidir. Rüya sahibi zor günleri kolay atlatacak demek olduğu gibi, haberdar olunmayan bir mala ya da mirasa da işaret eder ve hesapta olmayan bir gelirin kişiyi rahatlatacağını, mutlu edeceğini bildirir.

Rüyada Dayak Yemek Ve Ölmek

Her türlü sıkıntının, hastalığın, cefanın sonuna gelindiğini, psikolojik olarak yıpranan rüya sahibinin çevresindeki insanlar ve sevenlerinin katkısıyla hayata yeni baştan başlayacağını, geçmişteki sıkıntılardan eser kalmayacağı gibi, açılan pek çok kısmet kapısıyla beraber eski neşesinin de yerine geleceğini haber verir.

Rüyada Dayak Yemek Ve Yaralanmak

Hayat boyu unutulmayacak bir iyilikle karşılaşmak, vefalı dostlara sahip olmak demektir. Kişinin geçmişte karşılık beklemeden yaptığı iyiliklerin zor günlerinde karşısına çıkacağını, göreceği destek sayesinde her türlü işini halledeceğini bildirir.

Rüyada Dayak Yemekten Kaçmak

Kendi bildiğini doğru kabul eden kişinin çevresinin tüm ikazlarına ve desteğine rağmen hata yapmakta direneceğini, aşırı gururlu davranarak yanlış şeyler yapacağını işaret eder. Kötü tecrübelerin yaşanacağını haber veren rüya, kendisine iyilik yapanlara sırt çevirmek yüzünden yaşlılıkta yalnız kalınacağını da hatırlatır.

Rüyada Komşulardan Dayak Yemek

Dayanışmayla dolu bir toplulukta bulunmak, sosyal sorumlukla ilgili projelere katkı sağlamak ve manevi duyguları tatmin etmek demektir. Birden fazla çocuğun eğitimiyle ilgilenecek olan rüya sahibinin şefkate ihtiyacı olan bir çocuğa ebeveynlik yapacağını da işaret eder.

Rüyada Dayak Yemek Yüzünden Burun Kanaması

Eşin sadakatine, iyi niyetine ve vefalı bir olmasına, herkesin parmakla göstereceği bir evlilik yapmaya, gösterişli bir düğüne ve rüya sahibinin bir dediğinin iki olmadığı bir aileye yorumlanır. Liderlik, güç, iktidar anlamına da gelen rüya kişiye oluk oluk para akıtacak bir işin kapılarının da yakın zamanda açılacağına, bazı riskler olsa da başarının kaçınılmaz olduğuna yorumlanır.

Rüyada Dayak Yemek Ve Bacağının Kırılması

Yeni bir ortaklık kurmak veya yakın akrabalardan biriyle beraber iş yapmak, kazancını bölmek manasına gelir. Yapılacak bir iyiliğe, geçmişte ödenen bir borcun topluca ele geçmesine, maddi rahatlamaya ve güce yorumlanır.

Rüyada Dayak Yemek Ağlamak

Sevinçle karşılanacak bir haberin aileyi bir araya getireceğine ve hanede mutluluktan dökülecek gözyaşına tabir edilir. Başarıyla sonlanacak işler yapmak, iş yerinde herkesin gözüne girmek ve adından övgüyle söz ettirmek manasına gelir.

Rüyada Dayak Yemek Gülmek

Rahat yaşayan rüya sahibinin hayatındaki konforun daha da artacağına ve herhangi bir sıkıntısı kalmadan yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Haksız Yere Dayak Yemek

Gerçek hayatta da kişinin yaptığı bir kabahatin tanıdıkları ve ailesi tarafından örtüleceğine, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına delalettir.

Rüyada Patronundan Dayak Yemek

İş kurmak, kendi işinin patronu olmak isteyen kimselerin alacakları manevi desteğe yorumlandığı gibi, gelecekte çok büyük değer kazanacak bir toprak parçası almak anlamına gelir.

Rüyada Okulda Dayak Yemek

Eğitim yaşamında herkesin umut bağladığı ve zekasına hayran olduğu biri olmak, toplum tarafından beğenilen, önemsenen işler yapmak, kamu hizmetinde çalışmak ve akademik olarak da önemli çalışmalarda bulunmak demektir.

Rüyada Öğretmeninden Dayak Yemek

Yanlışa düşen, hata yapan, İslami yaşamdan uzaklaşan kimselerin karşısına çıkacak yaşlı birinin göstereceği yola, kişiyi şeytanın tuzaklarından koruyacak bir aile büyüğüne ve İslam fıkıhı hakkında bilgi alınacağına işarettir.

Rüyada Polisten Dayak Yemek

Mahkemelik olan veya hapis yatan, hakkında tutuklama kararı olan kimselerin suçsuzluklarının kanıtlanacağı, haklarındaki davaların düşeceğini ve iflastan kurtulacaklarını müjdeler.

Rüyada Topluluktan Dayak Yemek

Çok büyük bir değişiklik yapacak olan rüya sahibinin herkesi şaşırtacağına ve alacağı kararlarla yakın çevresine sürpriz yapacağına yorumlanır. Ani verilen bir evlilik kararına, yurt dışına gitmeye veya şehir değişikliği yapmaya da yorumlanır.

Rüyada Yakınından Dayak Yemek

Meşakkatli, kişiye uzun zamandır güçlük yaratan ve pata kaybına neden olan bir işin altından kalkmak ve başarı sağlamak, toplumda, ailede ve iş çevresinde saygınlık kazanmak demektir.

Rüyada Oğlundan Dayak Yemek

Mallarını yenilemeye, sahip olunan parayla farklı yatırımlar yapmaya ve kendi işinden helal kazanç elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Kızından Dayak Yemek

Hayırlı kısmetlere, aniden yapılacak bir evliliğe, görücü gitmeye alamet ettiği gibi, altın ya da değerli ziynet eşyalarında artış yaşanacağına da yorumlanır. Kişiye kıymet veren, sürekli ilgi gösteren bir eşe de tabir edilir.

Rüyada Terlikle Dayak Yemek

Sevindirici, ferahlık veren güzel haberlere yorumlandığı gibi, bekar kişiler için yakın arkadaşlarının vesile olduğu biriyle tanışarak kısa sürede nişan yapmaya da tabir edilir

Rüyada Teyzeden Dayak Yemek

Anne tarafından akrabalarla çıkacak kavgaya ve mal paylaşımı yüzünden yaşanacak küslüğe yorumlanan rüya, aile meseleleri nedeniyle kişinin bir süre üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Kadından Dayak Yemek

Rüya sahibinden yardım isteyecek birine, düşkünlere el uzatmaya ve eğitim alanında pek çok gence destek vermeye yorumlanır. Okul ya da hastane yaptırmak, adını tarihe kazımak manasına da gelir.

Rüyada Ölüden Dayak Yemek

Haksızlık yapılması nedeniyle üzüntü yaşamak, eskide kaldığı düşünülen, üstü örtülen bir meselenin yeniden ortaya çıkmasıyla hanede huzursuzluk yaşamak demektir.

Rüyada Öldüresiye Dayak Yemek

Büyük kazanç elde etmek ve çok zengin olmak demektir. Fakir hayat sürenler için yepyeni bir yaşamın başladığını haber veren rüya, her açıdan tatmin olunacak mutlu günlerin habercisidir.

Rüyada Odunla Dayak Yemek

Sahip olduklarını herkesin gözüne sokmaya çalışan, şımarık ve görgüsüz biri olunduğuna, parasıyla ve sahip oldukları ile herkese hava atmaya, sevimsiz duruma düşmeye yorumlanır.

Rüyada Dayak Yemenin Psikolojik Yorumu

Sürprizlerden hoşlanmayan, hayatını sakin yaşamak isteyen ve fazla arkadaşı olmayan kişileri simgeler. Aynı zamanda geçmişinde şiddet hikayesi olanların zaman zaman bilinçaltlarındaki endişenin açığa çıkardığı rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dayak Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Merd (11 Mayıs 2016 saat: 08:14)

  Merhaba rüyamda bir grup yolumu kesti bana saldırdılar fakat ben bir sekilde bertaraf edip kactim onlar beni kovaladi bende bir kahvehaneye girdim saldiriya ugradığımı ve o kahvehanenin sahibini tanıdığımı söyledim ve o arada o grup tekrar beni icerde buldu yine saldırdı fakat kahvehanede ne kadar adam varsa bana saldıran grubu fena dövdüler sonra olay anında uyandım .
  Teşekkürler Rüyam bu

 2. Nurullah Bozkurt (27 Nisan 2016 saat: 04:49)

  Merhaba
  Rüyamda sınıfta idim. Çok kalabalık vardı. Bende sesi bastirmak için kovboy müziği açtım. Herkes bir taraftan bagristi. Sonra hoca içeri geldi. Leş kargalari beni ispiyonladi. Hoca beni dışarı çağırdı. Birkaç tokat attı. Epey kızdım. Intikam almadan rüya bitti. Yorumlar mısınız?

 3. buse (13 Şubat 2016 saat: 01:24)

  Merhaba ben o gün rüyamda yazındı(rüyada yazdı ama) sonra tamda eşşek arılarının olduğu mevsimdi bende çok korkarım sonra kuzenim bana hadi baban çok kızdı git ders çalış bak yine dayak atcam haa diyor ama ben nasıl ağlıyorum hıçkıra hıçkıra ve burnum tıkalı odaya giriyorum annem mutfakta iş yaparken birden koca koca 4-5 tane eşşek arısı gelip yan ayakla anneme vyuruyor eren abim gülüyuor

 4. Fatms keskin (03 Şubat 2016 saat: 08:29)

  Selamün aleyküm. Ben rüyamda tuvalete kocaman eklek düsmüstü cikardim beyimun amcasinin oglu birden niye cikardim diye beni dögdü esinde yaninda oda döcmek istedi elimden ekmek yine tuvslete düstü polis cagirdim sikayetci oldum sikayetimi geri almani istediler bende onlari dövmek istedim yüzünü tirmaladim

 5. aysel (08 Nisan 2014 saat: 23:38)

  Merhaba, ben bekarim. Ruyamda hamile oldugumu ve birinin beni yere yatirip tekmeledigini gordum. Fakat tekmeleyen kisiyi tanimiyorum. Daha sonra kalktim ve oradan uzaklasirken acaba bebegime birsey olmusmudur diye dusundum. Is yerine geldim is yerim farkli bir yerde heryer daginik ve sular icerisinde. Annem kiz kardesim ve gercek hayatta yasamayan dedem bir masada oturuyorlar. Dedem kizkardedimi taciz ediyor ve ben dedemin bigazini sıkıyor ve onunla cok ofkeli bir sekilde kavga ediyorum. Bu karisik ruyami yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler.

 6. zeki (07 Nisan 2014 saat: 04:56)

  Merhaba ben zeki ruyamda abimin 5 yasindaki oglu bana emanet edildi ve sag kolu incildigi icin sargida idi ve abim babam tum ailemle birlikte geri donduklerinde yegenimi o vaziyette gorduler ve abim.hemen bana kizdi ofkelendi hakaret etmeye basladi ve babama da soylenmeye basladi.Eve gelince abimin baskisi altindaki babam beni mutfakta cok dovdu hayatimda babamdan en fazla bir tokat gordum ve beni ruyamda cok fazla dovmeye devam ederken hickiriklar ve aglamakli bir halde uyandim?

 7. ramazan odabaşı (07 Mart 2014 saat: 01:22)

  rüyamda sebebinin ne olduğunu bilmeden babam tarafından kendimize ait olan evde oturma odasında çekyatın üstünde oturur vaziyette dövülüyordum babam ayaktaydı, üzerime doğru eğilmiş bana vuruyordu. tokat attığını hırpaladığını hatırlıyorum. rüyanın sonuna doğru ağlayıp bağırarak yalvarak baba yeter vurma artık , öldür beni dayanamıyorum dedim. daha sonra babam beni öldürmek üzere ip almaya gitti , kapıyı kapattı ve uyandım.

 8. abdülaziz aslan (05 Mart 2014 saat: 21:42)

  Merhaba mülk suresi 14. ayet ile istihareye yatttım nıyetım ALLAH,ım hayırlı kısmetımı görmek istiyorum dıye ve ayrı oldugum kız arkadasımı gördum aynı yatakta yatıyorduk erkek kardesı geldı sakla benı görmesın dedım ama gordu ve bana gel buraya deyıp yataktan ındırdı ve vurmaya başladı vurma bana bak elımı kaldırmıyorum sana bız cıddıyız evlenecegız dedım konussana cıddı değilmıyız evlenmeyececekmıyız dedım evet evlenecegız ama zamanı var dedı sureklı her ıstıhareye yattıgımda bana hep bekle dedi

 9. beyhan (25 Şubat 2014 saat: 10:01)

  rüyamda aile içi bir kavga var sebebi tam net değil ama ablamın kocası beni dövüyor bende çevremdekilere bırakın vursun doğruyu görün diyorum ama yinede her kes onu haklı görüyor ben aileme sitem ediyorum sizi nekadar yanlış tanımışım siz gerçekleri görün istedim ama olmadı diyorum alakasız bir yerde müşterimin kızı beliriyor bir anda ağlıyor
  neden agladıgını soruyorum bende onunla ağlamaya başlıyorum bana cevap veremiyor öyle uyanıyorum yada rüyam orda kalıyor başka bir şey hatırlamıyorum

 10. aycan (27 Aralık 2013 saat: 13:51)

  Merhaba..ben dun gece istihare namazi kilip dua edip uyudum. Daha oncedende ruyamda gordugum ve uzaktan tanidigim bir kişi ile alakali evlilik konusunda niyet ettim. Ruyamda ustumde bembeyaz bir gelinlik vardi evlenecektim fakat gelinlikle disari ciktigim an bir adam beni biraz darp ederek bir minibuse bindiriyor ve kaciriyor once arka koltuktayim sonra adam bana korkmamami ve bunun dugunden once bir oyun oldugunu soyluyor bnde hic tedirgin olmuyorum bu sırada bir suru arkadaşım veni adamdan kurtarmak icin bizi takip ediyor ve en sonunda yine gelinlikle o minibusten inip arkadaslarimin arabasina biniyorum onlar cok korkmus ve tedirginlerdi sonra uyandim..ruyam ne anlama geliyor cok merak ediyorum yani niyet edip yattigim kisi benim icin hayırlı mi yorumlarsanz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,