RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, amca görmenin baba tarafına delalet ediyor olması gibi, dayı da anne tarafındaki akrabaları ile tabir edilir. Rüya sahibinin anne tarafından birinci derece ve daha uzak olan akrabaları tarafından çok sevildiğine, değer gördüğüne ve el üstünde tutulduğuna işaret eder. Rüyasında dayısını gören kişi için geleceğini düşünen bu nedenle de sürekli olarak geleceğine yatırım yapan kişi olduğu yorumu yapılır. Bu kişi kazandığı paranın üç kuruşunu yiyorsa bir kuruşunu da çocuklarının geleceği için bankaya yatırıyordur diye ifade edilir.

Rüyada Dayıyla Evlenmek

Rüya sahibinin kendisini hayal dünyasına kaptırdığına ve dünya döndükçe gerçek olması mümkün olmayacak isteklere kapılmasına işaret eder. Rüya sahibi artık dilek boyutunu da geçmiş, hayali düşünceler ve istekler içerisine girmiştir.

Rüyada Dayı ile Konuşmak

Rüya sahibinin her geçen gün mal varlığının artması ve daha çok kar elde etmesi anlamına gelir. Rüya sahibi ticaret hayatında markasını en ünlü isim yapmayı başaracaktır.

Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Rüya sahibinin dillerde sakız olmasına ve kendisine iyi gözle bakılmamasına sebep olacak bir hata yapmasına yorulur. Rüyasında dayısının oğlunu gören kişi kendisinden beklenmeyecek bir iş yaparak, herkesin kendisinden soğumasına neden olacaktır.

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Bir işin olumlu yönde sonuçlanmasına ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine işaret eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde yokluktan kurtulacak ve beklediği rahata kavuşacaktır.

Rüyada Dayı ile Cinsel İlişkiye Girmek

Her ne kadar kulağa ürkütücü de gelse bu rüyada hayır vardır ve rüya sahibi için güzel bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasından dayısıyla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin, çok istediği bir işin kendi yararına sonuçlanacağına, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dayı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nihat (20 Temmuz 2015 saat: 06:49)

  Ben bu sabah dayım evden çıkarken gördüm Kilo böy aynı ama saçları 1 numara kesilmiş sinek kaydı trasli ama konuştuğumuz sırada hiç gözlerini açmadı beni görmedi sarıldım öptüm konuştuk yarın annemin yakın komşusunun öleceğini söyledi eskisi gibi sen Şakrak değildi

 2. Ceylan (26 Şubat 2015 saat: 12:28)

  Rüyam’da Evde Otururken Kuzenim Geldi ve Dayım Seni Cağırıyor dedi. Dayımın Yanına Gittiğimde İse Dayım Erkek Arkadaşımın Beni Beklediğini Söyledi. Erkek arkadaşımın Yanına Gittiğimde İse Bana Sevgililer Günü İçin Hediyeler Vermeye Başladı. Bu Rüya Ne Anlama Gelir ?

 3. bahar (30 Ocak 2015 saat: 08:21)

  Merhabalar ruymda koyde evimzdeyiz dayim bana cikarip 10tl uzatyor bn istemm diorum kizm yengendn borc almssb dio yok dirum olsn bn almyrum parayı fakat aklmdan cikart bi 50tl ver nekdr cimri die gecio. Sonra odamda bir kus oluo tm hatrlmyrm ama iki genc vardi kus yanlrina gidip konuyor guzel gornydu sanrm fotograf faln cekikiodk kusla dedugm gibi tm hatrlmyrum yorumnz icin simdiden tsekkrler. Iyi gunler.

 4. Makbule (17 Ocak 2015 saat: 11:25)

  Rüyamda dayim gildeydim yengem ve dayimla oturuyorduk benle yengem bagirarak tartisiyorduk o bana laf atiyor bnde ona ama küfür degil onun ailesi hakkinda konusmaya basladigim an dayim ayagimi sıktı ve canımı acıttı susiyim siye bende cok agladim cünkü normal hayatta dayimla aramiz cok iyi diye

 5. hacer (01 Haziran 2014 saat: 11:11)

  Ben rüyamda bir arkadasimi gördüm sevgilisinden kaciyordu bendende
  Yardim istedi biz beraber kaciyoruz sevgilisi bizi kovaliyor ve her seferinde yakaliyordusonra bir on bes yaslarinda bi cocuk bir kacadamin bana evlenme teklif ettigini soyledi ben hayir dedim daha sonra dedem bile gidiyoruz dedemin elinde bir suru para var ve bana da önce çok para veriyor ben almiyorum sonra az para veriyor aliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,