RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, amca görmenin baba tarafına delalet ediyor olması gibi, dayı da anne tarafındaki akrabaları ile tabir edilir. Rüya sahibinin anne tarafından birinci derece ve daha uzak olan akrabaları tarafından çok sevildiğine, değer gördüğüne ve el üstünde tutulduğuna işaret eder. Rüyasında dayısını gören kişi için geleceğini düşünen bu nedenle de sürekli olarak geleceğine yatırım yapan kişi olduğu yorumu yapılır. Bu kişi kazandığı paranın üç kuruşunu yiyorsa bir kuruşunu da çocuklarının geleceği için bankaya yatırıyordur diye ifade edilir.

Rüyada Dayıyla Evlenmek

Rüya sahibinin kendisini hayal dünyasına kaptırdığına ve dünya döndükçe gerçek olması mümkün olmayacak isteklere kapılmasına işaret eder. Rüya sahibi artık dilek boyutunu da geçmiş, hayali düşünceler ve istekler içerisine girmiştir.

Rüyada Dayı ile Konuşmak

Rüya sahibinin her geçen gün mal varlığının artması ve daha çok kar elde etmesi anlamına gelir. Rüya sahibi ticaret hayatında markasını en ünlü isim yapmayı başaracaktır.

Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Rüya sahibinin dillerde sakız olmasına ve kendisine iyi gözle bakılmamasına sebep olacak bir hata yapmasına yorulur. Rüyasında dayısının oğlunu gören kişi kendisinden beklenmeyecek bir iş yaparak, herkesin kendisinden soğumasına neden olacaktır.

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Bir işin olumlu yönde sonuçlanmasına ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine işaret eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde yokluktan kurtulacak ve beklediği rahata kavuşacaktır.

Rüyada Dayı ile Cinsel İlişkiye Girmek

Her ne kadar kulağa ürkütücü de gelse bu rüyada hayır vardır ve rüya sahibi için güzel bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasından dayısıyla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin, çok istediği bir işin kendi yararına sonuçlanacağına, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,