RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Rüyada dayı kızı görmek, aile içinde oluşan ve kişiyi de içine çeken sevimsiz konuşmaları, dedikoduları ve anlaşmazlıkları simgeler. Dayı kızı gören kimselerin anne tarafından akrabalarla arası açılır. Bu rüya aynı zamanda işyerindeki bayan arkadaşları ile tartışmalı durumlar içine giren rüya sahibinin kendisine başka bir iş bakmaya başlayacağını, önüne çıkan fırsatları değerlendireceğini bildirir. Farklı şekillerde de yorumlanan rüya, bir bayanın bu rüyayı görmesi halinde kendisine destek olan ailesi sayesinde zor bir işin üstesinden geleceğine ve yüzünün güleceğine alamettir. Bekar kimseler için görücü usulü ile gerçekleşecek bir tanışma veya isteme olayına da yorumlanır.

Rüyada Dayı Kızı İle Konuşmak

Kişiyi rahatsız eden bir olayı kendisine yakın aile çevrelerine açıklayacağını veya çok yakın bir arkadaşı ile paylaşacağını işaret eder. Sır vermek anlamına da gelen rüya, bir taraftan kişinin başkalarının nazarında kötü bir duruma düşmemek için açıklarını kapatmaya veya söylediği yalanları düzeltmeye yönelik hareketler içine gireceğine de yorumlanır.

Rüyada Dayı Kızıyla Görüşmek

Özlem duyulan ve kişinin hayatında çok önemli bir yere sahip olan birinin uzun zaman sonra ziyarete gelmesi ve rüya sahibinin çok mutlu olması anlamlarına gelir. Dayı kızıyla görüştüğünü gören bekar bir bayan ise, arkadaş vasıtası ile işi gücü olan, iyi niyetli biriyle tanışır ve ciddi bir arkadaşlık başlar. Evli bir erkek bu rüyayı görürse, eşiyle arasında akrabalardan kaynaklanan bazı tatsız konuşmalar nedeniyle sorunlar olacağına alamet eder.

Rüyada Dayı Kızı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile ve akrabalarla ilgili sorunları olan kimselerin rüyalarında onları görmesi normaldir. Dayı kızı kişinin ailesiyle olan ilişkilerini temsil ettiği gibi, kendisini uzak hissettiği bir akrabasını da temsil ediyor olabilir. Genellikle gün içinde düşünülen ancak yan yana gelmek konusunda çekince duyulan bir akrabanın varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: