RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Rüyada dayı oğlu görmek, güvenilir bir kişiyle anlaşma yapmak veya bu kişiyle geleceğe yönelik projelerde birlikte çalışmak, ortak olmak, birlikte iş yeri açmak anlamına gelir. Kişinin aile çevresinde kendisine güvenen bireyler olduğuna, her ortamda sözü geçen ve dinlenen biri olmasıyla beraber aynı zamanda kişilik olarak da pek çok davranışının örnek olarak gösterildiğine de delalet eder. Dayı oğlu anne tarafından kalan bir miras veya arsa gibi gayrimenkuller ile ilgili resmi işlemler yapılmasına, kişinin maddi olarak ailesinden gelen yardımlarla daha da iyi bir yaşam süreceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine alamettir.

Rüyada Dayı Oğlu İle Kavga Etmek

Hisseli bir ev, arsa veya tapu nedeni ile akraba ilişkilerinin zedeleneceğine, miras ile ilgili konularda çok sayıda fikir ayrılığı yaşanacağına, haksızlıklara uğranılacağına işaret eder. Yaşanacak bir olaydan sonra kişinin ailesine karşı bir mahcubiyet içine gireceğine, fikirlerini, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine de alamet eder. Bekar kişiler için ailede sürekli eleştirilecek tutumlar içinde bulunulmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Dayı Oğlu İle Konuşmak

Bir derdini paylaşmak isteyen rüya sahibinin kendisini yakın hissettiği aile üyelerinden biriyle konuşacağına işarettir. Genellikle öneri almak veya kafasındaki sorulara başkalarının bakış açısından yanıt bulmak isteğine alamet eder. Dayı oğlu ile konuştuğunu gören genç bayanlar ise görücü usulü bir evlilik yaparlar.

Rüyada Dayı Oğlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile ve akraba ilişkileri iyi olmayan kişilerin içinde biriken öfkenin veya tam tersi aşırı sevginin sembolüdür. Özel yaşamında çok yakın olduğu dayı oğlu ile yapılan konuşmaları düşünen kişilerde de rüyalarda onları görmeleri oldukça olağan karşılanan durumlardandır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dayı Oğlu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hillls (25 Ekim 2016 saat: 09:17)

  Nisan ayında dayımın oglu sercanı kaybettik, cok üzüldük 27 yasinda gencecik hayatini yasayamadan gitti diye Taktiri ilahi ne kadar uzulebilirain ki.ruyamda bahcemizin kumesininin onunde cömelip durdugunu ve bana bakıp sempatik sekilde güldüğünü (tavuklara bisey yapicam gel bak der gibi) gün ışığının olabilsigince aydinlik ve sarı olduğunu gördüm,bununla birlikte isimleri aynı olan iki arkadasım biri liseyi ve univ.i birlikte okudugum arkadasim A digeri eski is arkadasim A. Is arkadasimin boyu uzun ve bir hayli kilolu, diger arkadasimin öyle olmamasina ragmen onuda ikisi birlikte yanyana yuruduklerini görüyorum, ikisine de ismiyle seslenip birseylerden konusuyoruz en cok liseden beri arkadasim olan kisiye yani kilo olmadigi halde kilolu olan arkadasimin yuzune bakıyorum

 2. helin (23 Ağustos 2016 saat: 12:46)

  Normal gerçek hayatta 2 hafta önce dayım bir oğlunu trafik kazasında kaybetti . Rüyamda ise güya dayım yengemle evlenmeden önce bir evlilik yapmış ve bir çocuğu olmuş. Ve kadın çocuğuyla birlikte kaçmış kaybolmuş. Sonra yengemle evlenmiş. Sonra bizim okukdan bir çocuk geliyor bizim mahalleye ve çocuk dayımın kaybolmuş çocuğuymuş. Buluyorlar. Ben çok şaşırıyorum rüyada. Çünkü okulumuzun en yakışıklı öğrencisi rüyama göre benim kuzenim oluyor. O çocuk dayımdan kaçmaya saklanmaya çalışıyor. Ve pek sevmiyor bizim aileyi. Acaba bunun yorumu nedir?

 3. Erdem (07 Mayıs 2016 saat: 06:15)

  Rüyada dayımların evde dayıoğlu ve yengem vardı oturuyorduk , bi baktım bi bebek boğazı ağzı yüzü kabarıyor pis su yani irinleri elime aktı.. Dedimki bu çocuğun durumu nedir bu elime akan, dayı oğlu dediki ne olacak bu cüzzam dedi…. Sonra bi davetiye vardı elimde mavi renk ve şatafatlı düğün davetiyesi gibi yengem onu elimden aldı açtı okudu. Ne olur yorumlayın, korktum biraz….

 4. Adem (16 Kasım 2015 saat: 06:06)

  İki farklı dayı oğluyla bir yolda yürüyorduk ben onlarla sohbet edip espriler yapıyordum.sağ taraftaki bir ara yola baktığımda bir Maymunun bir muzla uğraştığını veya onu yemeğe çalıştığını gördüm.O an yürüdüğümüz yolun üzerine baktığımda birbirine benzer kullanılmış birçok ayakkabının yolun ortasından gelişi güzel uzunca sıraladığını gördüm.Ve biz hala o yolda ilerleyıp Allahualem sanki bir taziyeye veya işimizin olduğu bir yere gidiyorduk. Ben o an espriler yapıp maymunlardan korktuģumu söylüyordum.
  Tşkler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,