RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayı Oğlunu Görmek

Rüyada dayı oğlunu görmek, kazanılacak bir galibiyete ve aile, akraba çevresinde saygı görmeye, ağız tadıyla yenen yemeklere, ev halkıyla birlikte gidilecek kalabalık ortamlara yorumlanır. Rüya sahibi için girişeceği bir işten alnının akıyla çıkacağını ve bu süreçte kendisine destek olacak arkadaşları, dostları ve akrabaları sayesinde sırtının yere gelmeyeceğini, gördüğü dayanışma nedeniyle mutluluk duyacağını tabir eder. Ev içinde duyulacak bazı haberlerin herkesi mutlu edeceğini bildiren rüya, kişinin kalbini sıkan, dert edindiği bir meseleyi yakın bir akrabasıyla paylaşıp konuşacağını, huzura ereceğini ve rahatlayacağını, alacağı manevi destek sayesinde sorunundan büyük ölçüde kurtulacağını ifade eder. Dayı oğlu anne tarafından gelen paraya, olumlu haberlere ve kişiyi yakından alakadar eden maddi mevzulara da alamettir.

Rüyada Dayı Oğluyla Kavga Etmek

Gerçekte de akrabalarla arada çıkacak bir tartışmanın büyüyerek olumsuz bir noktaya varacağını haber veren rüya, kişinin bazı davranışlarını törpülemesi gerektiğine, zaman zaman gereksiz, ani çıkışlarda bulunması nedeniyle kendisine destek veren, seven kişileri incitip karşısına aldığına dair bir uyarıda da bulunur. Farkında olmadan yapılan bir hatanın kişide büyük bir pişmanlığa neden olmasına ve bu durumun karşı taraftan özür dilenip gönül almayla son bulacağına da delalettir.

Rüyada Dayı Oğlunu Ölmüş Görmek

Görülen kişinin ömrünün uzun olacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin bu kimseyi özlediğine ve karşılıklı görüşerek hasret gidereceğine, dertleşeceğine de işarettir. Dayı oğlu gerçekte de ölmüş ise onun adına yapılacak hayırlara, bu kimsenin ahiret hayatını rahat geçirmesi için onun namına dua etmeye de alamettir.

Rüyada Dayı Oğlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Dayı oğlu sembolik olarak kişinin aile özlemi çektiğine, akraba ilişkilerini çok önemsediğine ve kendisini yuvasında huzurlu hissettiğine yorumlanır. Dış mekanlarda veya evinden uzakta yaşamanın kişiyi manevi açıdan yıprattığını ve yalnız kalmaktan hoşnut olunmadığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: