RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayılarını Görmek

Rüyada dayılarını görmek, kişinin yaptığı her işte ailesinden onay alacağını, girdiği her toplumda, ortamda kabul göreceğini ifade eder. Aynı zamanda kişinin iş hayatıyla ilgili fikre ihtiyaç duyacağını ve bazı problemleri çözemediği için stres yaşayacağını, aile üyelerinden bu konuda destek göreceğini bildirir. Yaşça büyük birinin rüya sahibine uzatacağı el sayesinde kısa vadede sorunlardan kurtulacak olmaya yorumlanan rüya, aile ve akraba çevresinin kişiye yol göstermek için seferber olacağını da bildirir. Rüyada dayılarını görmek farklı bir yoruma göre kişinin yanlış bir yola saptığını veya yanlış kişilerle görüşüp, iş yapması neticesinde hayatına zarar verdiğini, bu durumun farkına varan aile üyelerinin duruma el koyarak kişiyi mevcut hatalarından uzak tutmaya ve doğru yola getirmeye çalışacaklarını işaret eder.

Rüyada Dayılarını Ölmüş Görmek

Uzun yıllar sevgi ve anlayış içinde sürecek olan aile bağlarını ve görülecek desteği bildiren rüya, gerçekte yaşayan dayıları ölmüş görmek halinde bu kimselerin ömürlerinin de uzun olacağına tabir edilir. Gerçek hayatta vefat etmiş dayılarını rüyada ölmüş görmek ise hayır beklendiğini, dua istendiğini ve ölmüş kişilerin mezar ziyaretlerinin gerçekleştirileceğini delalet eder.

Rüyada Dayılarını Kavga Ederken Görmek

Genellikle aile ve akraba çevresinde meydana gelecek sıkıntıların, kavga ve tartışmaların ifadesidir. Rüya sahibinin akrabalarının arasında kalacağını ve taraf tutmamak için çabalasa bile yine de akrabalarının öfkesinden kurtulamayacağını, ortalığı sakinleştirmek, uzlaşma elde etmek için çabalayacağını alamet eder. Anne tarafından akrabalarla yaşanacak bir miras veya mal paylaşımında meydana gelecek anlaşmazlığa da vurgu yapar.

Rüyada Dayılarını Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisine öncü olan, yol gösteren, hatalarını söyleyen ve destek olan birine duyulan ihtiyaca işaret eder. Genellikle hayatını tek başına kurmuş ve kimseden yardım görmemiş kişilerin bilinçaltında yaşadıkları yalnızlık ve kimsesizlik duygusunu da ortaya çıkarır. Görülen diğer unsurlara bağlı olarak aile bağlarının kuvvetli veya zayıf olduğuna da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!