RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayıoğlu Görmek

Rüyada dayıoğlu görmek, çok güzel ve makbul bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin kariyer ve makam sahibi, itibarlı, zengin, sevilen ve sayılan kimse haline gelmesine vesilece olacak bazı kişilerin varlığına işaret eder. Bu insanların rüya sahibine hem moral ve neşe olacaklarına hem de gerek bilgi, gerekse para ve mal bakımından hiçbir şeylerini esirgemeyeceklerine tabir edilir.

Rüyada Dayının Oğlunu Görmek

Rüyada dayının oğlunu görmekle, dayıoğlu görmek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin çevresindeki hayırlı kişilere alamet eder. Rüya sahibinin en kötü zamanlarında adeta sığınacağı liman olan bu kimselerin onun hayatını kolaylaştırdığına ve yaşamına anlam kattığına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Dayı oğlunu Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda ölen dayı oğlunu görmesi, ona karşı duyduğu özleme işaret ederken onun yokluğundan çok fazla etkilendiğine hala yokluğuna alışamadığına yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin dayı oğlu için bir hayır işi yapması gerektiği şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamında, yüzünü güldürecek, ağız tadını ve keyfini yerine getirecek, çektiği zahmeti ve çileyi unutturacak olumlu gelişmeler meydana gelecek demektir.

Rüyada Dayı Karısı Görmek

Rüyayı gören kişinin destek göreceği bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibine moral verecek ve ona yol gösterecek bir kişiye tabir edilir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Amca Oğlunu Görmek

Rüyayı gören kişinin iyilik, güzellik ve hayır göreceğine, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Teyze Oğlunu Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılı olacağına, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayattan beklediklerinin kendisine nasip olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: