RuyaTabirleri.com

Rüyada Dayıyı Görmek

Rüyada dayıyı görmek, rüyayı gören kişinin tecrübesiz olduğu bazı konularla karşı karşıya kalacağına, bu durumu aşmak için işin erbabı olan kimselerin arayışına gireceğine, aksi takdirde çaresiz kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin kendisini koruyup kollayacak, yaralarını saracak, sıkıntılarını ve sorunlarını dinleyecek, eksikliklerini kapatacak ve ona manevi güç verecek bir dosta gereksinim duyduğu anlamına gelir.

Rüyada Dayıyı Öpmek

Rüyayı gören kişinin başarısızlıktan, aksiliklerden ve engellerden kurtulmanın yollarını bulacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine bu sayede artık kendisini güçsüz ve yalnız hissetmeyeceğine, bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine delalet eder.

Rüyada Dayıyı Hasta Görmek

İyi değildir. Rüyayı gören kişinin gelir ve kazanç kapılarından olacak, kaynaklarını tüketecek, parasını, malını ve emeklerini hiç edecek bazı adımlar atacağına, elindekilerden olacağına, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına bir diğer yandan da manevi olarak yıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Dayıyı Ağlarken Görmek

Büyük şans, müjde ve sevinç olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin tüm dertlerini, çaresizliklerini, imkânsızlıklarını, kişisel problemlerini unutturacak, sönmüş umutlarını alevlendirecek ve neşesini yerine getirerek başarılarının da artmasına vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Dayıyla Konuşmak

Rüyayı gören kişinin dert ortağı olan bir kişiye kalbini açacağına, mahrem sırlarını vereceğine, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine işaret eder. Rüya sahibi çok güvendiği ve sevdiği birine içini dökecek ve rahatlayacak demektir.

Rüyada Dayıya Sarılmak

Rüyayı gören kişinin kendisine deyim yerindeyse adeta sığınacağı, dinleneceği ve sakinleşeceği bir liman gibi göreceği, gerçek bir dost edineceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,