RuyaTabirleri.com

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada deccal görmek, menfaat ve çıkar sağlamak için elinden geleni yapacak, din ve hak yolunu terk edip, günahkâr olmaktan çekinmeyecek ve bunun için bir an dahi düşünmeyecek bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kimsenin gözünü para ve mal hırsı bürüdüğü, daha fazla zenginlik için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığı yorumu yapılır. Kişi, makam ve şöhret sahibi olmak adına her türlü kötülüğü yapmaya hazır demektir.

Rüyada Deccalin Çıktığını Görmek

Rüyada deccalin çıktığını görmek, uğursuzluktur ve büyük belaların yaşanacağı anlamına gelir. Kötü ve lanetli olayların yaşanacağına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, musibetlerin yaşanacağına ve suların uzun süre durulmayacağına tabir edilir.

Rüyada Deccali Görmek

Rüyada deccali görmek, hak yolunda savaşmaya ve kazanmaya işaret eder. Aynı zamanda da insanların arasına nifak tohumu ekip, onları birbirine düşüren ve bu karmaşadan yararlanarak, menfaat ve çıkar elde etmeye çalışan bir kişiye delalet eder. Yalana, iftiraya ve günaha karışmaya tabir edilir.

Rüyada Deccali Öldürmek

Rüyada deccali öldürmek, doğru yola dönmeye, tövbekâr olmaya ve ölene kadar öyle kalmaya, hak yolunda hayır işleri yaparak, geçmişi silmek için gayret göstermeye ve artık haramdan, zinadan uzak kalıp, günahlardan arınmaya çalışmaya işaret eder.

Rüyada Deccalle Savaşmak

Rüyada deccalle savaşmak, arsızdan, uğursuzdan, nursuzdan, yalancıdan, dolandırıcıdan ve hırsızdan uzak olmaya, düşmanı yenmeye, kötülüklerle ve kötü kimselerle savaşma kudretine ve gücüne sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Deccalden Kaçmak

Rüyasında deccalden kaçtığını gören kişinin, hayatta hiçbir zorluktan korkmayacağı, kötülüklerin, haksızlıkların ve yolsuzlukların üstüne gideceği, cesur, yiğit ve mert kişi olacağı anlamına gelir. Hikmet ve ahlak sahibi olmaya, din için çağrı yapmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Deccal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gülsüm (08 Ekim 2014 saat: 10:49)

    Rüyamda çok büyük kargaşalar gördüm.ve bir an deccalin çıktıgi haberini aldım.evimde deccal namaz kılıyordu.kafasının arkasında iri mavi bir göz vardı.elimde bıçak ile kafasının arkasindan soldan sağa kestim.deccal namazı bi tirdi ve sağdan sola keseceksin dedi.sonra dışarıya çıktım.annem gökte uçan birşey var deccal olabilir dedi.onun deccal olduğunu anladım.bir anda kendimi onun üzerinde buldum.bu defa kafasını arkadan sağdan sola doğru kestim.iki elinde de yüzük vardı.o yüzükleri alıp iki elime taktım.deccali de öldürmüştüm

  2. muhammed murat taş (18 Mayıs 2014 saat: 14:19)

    Selamun aleyküm, ruyamda bir magzada yalniz alisveris yaparken deccal gibi tek gozu olan bayan cansiz manken saldirdi bana, ortada iri mavi gozu vardi, etrafta kimse yoktu uzun boylu iriydi, kactim yakaladi bogustuk bana bir kac kez vurdu sonra yine kactim, sonra yolda yalniz yururken gordum kendimi, uzerimde yeni kiyafetler vardi ama parasini odememistim magzadan kactigim icin, icimde büyük sıkıntı var su an, bana acil cvp verin lutfen Allah rizasi icin bekliyorum

  3. yavuzhan (20 Şubat 2014 saat: 13:06)

    salamın aleyküm . ben hacet namazına yattım ve kendi müridimi gömek için dua ettim. size gördügüm rüyayı anlatayım. babannemlerin orda yeşil beyaz bir arabaya biniyorum ve arabayı bahçeye parkediyorum inip bi adamın yanına dogru gidiyorum karsıda üzerinde kırmızı harflerle deccal yazan bi araba var arabanın icinde uzun sakallı takkeli bir adam var deccali ortaya cıkarmaya calısıyolar. bende korkuyorum ve babannemlerin evine gidiyorum orda ailemi ve dedemle babannemi ve kücük kuzenimi görüyorum sonra onları camdan izliyorum arabaya binip gidiyolar ve rüyama göre cıkmasına cok az kalmıs onun icin biyere gidiyolar sankicok merak ediyorum anlamını yardımcı olurmusunuz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,