RuyaTabirleri.com

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada deccal görmek, menfaat ve çıkar sağlamak için elinden geleni yapacak, din ve hak yolunu terk edip, günahkâr olmaktan çekinmeyecek ve bunun için bir an dahi düşünmeyecek bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kimsenin gözünü para ve mal hırsı bürüdüğü, daha fazla zenginlik için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığı yorumu yapılır. Kişi, makam ve şöhret sahibi olmak adına her türlü kötülüğü yapmaya hazır demektir.

Rüyada Deccalin Çıktığını Görmek

Rüyada deccalin çıktığını görmek, uğursuzluktur ve büyük belaların yaşanacağı anlamına gelir. Kötü ve lanetli olayların yaşanacağına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, musibetlerin yaşanacağına ve suların uzun süre durulmayacağına tabir edilir.

Rüyada Deccali Görmek

Rüyada deccali görmek, hak yolunda savaşmaya ve kazanmaya işaret eder. Aynı zamanda da insanların arasına nifak tohumu ekip, onları birbirine düşüren ve bu karmaşadan yararlanarak, menfaat ve çıkar elde etmeye çalışan bir kişiye delalet eder. Yalana, iftiraya ve günaha karışmaya tabir edilir.

Rüyada Deccali Öldürmek

Rüyada deccali öldürmek, doğru yola dönmeye, tövbekâr olmaya ve ölene kadar öyle kalmaya, hak yolunda hayır işleri yaparak, geçmişi silmek için gayret göstermeye ve artık haramdan, zinadan uzak kalıp, günahlardan arınmaya çalışmaya işaret eder.

Rüyada Deccalle Savaşmak

Rüyada deccalle savaşmak, arsızdan, uğursuzdan, nursuzdan, yalancıdan, dolandırıcıdan ve hırsızdan uzak olmaya, düşmanı yenmeye, kötülüklerle ve kötü kimselerle savaşma kudretine ve gücüne sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Deccalden Kaçmak

Rüyasında deccalden kaçtığını gören kişinin, hayatta hiçbir zorluktan korkmayacağı, kötülüklerin, haksızlıkların ve yolsuzlukların üstüne gideceği, cesur, yiğit ve mert kişi olacağı anlamına gelir. Hikmet ve ahlak sahibi olmaya, din için çağrı yapmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!