RuyaTabirleri.com

Rüyada Dede Evi Görmek

Rüyada dede evi görmek ömür boyu aile desteği almak demektir. Özellikle ailenin büyükleri tarafından her görüşüne saygı duyulan ve kendisini geliştirmesi için maddi ya da manevi destek sunulan bir kişi olunduğuna vurgu yapar. İyi bir aile ortamına sahip kişilerin yaşadıkları sorunlar karşısında her zaman dik ve güçlü bir durum sergileyeceklerini, gördükleri sevgi ve saygı nedeniyle özgüvenlerinin yüksek olduğunu ifade eder. Özelikle yeni bir işe başlangıç yapan kişilerin uzun vadede kendi şirketlerini veya iş yerini kurarak ailelerine olan vefa borcunu her anlamda ödeyeceklerini, sorumluluk duygusunun geliştiğini tabir eder. Ölmüş dedenin evini görmek miras ile alakalı tartışmalara yorumlanırken kardeşler arasında görüş birliğini sağlamanın zor olacağını, miras konusunda uzlaşmanın zaman alacağını delalet eder.

Rüyada Dede Evinin Yıkıldığını Görmek

Genellikle hayra yorumlanmayan bu rüya özellikle ailevi sorunlarla yüzleşmek zorunda kalınacağını ve öteden beri gelen bazı sorunların yakın zamanda gündeme gelerek kişinin üzerinde baskı yaratacağını ifade eder. Akıl ve sağduyu ile davranmak yerine duygusal tepkiler vermenin sorunu daha da büyüteceğinin altını çizerken, bu problemleri çözmek için sakin kalmak gerektiğine de vurgu yapar. Genellikle aile meselelerinin yaşattığı gerginliğe, kardeşler veya yakın akrabalar arasındaki küslüğe yorulur.

Rüyada Dede Evini Temizlemek

Yapılan işlerden fayda görüleceği bir döneme yorumlanırken, kişinin aile hayatını düzene sokmak konusunda ısrarcı olacağını, bu sorunları çözemediği her geçen gün işlerine gereken şekilde konsantre olamayacağını bildirir. Çetin ve zorlu bir mücadele vermek, yakın olunan kişilerle yaşanan görüş ayrılıkları nedeniyle iletişim çatışmaları yaşamak manasına gelir. Ölmüş dedenin evini temizlemek geçmişle alakalı aile sorunları nedeniyle sıkıntılar yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Dede Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan sorunların kaynağını geçmişe ve özellikle birinci dereceden yakınlara atmanın, sorumluluk almak yerine her problemin kaynağını başka yerde aramanın ifadesidir. Kişinin gerçeklerle yüzleşmek konusunda yaşadığı probleme ve özeleştiri yapmak yerine bu yöntemle kendisini iyi hissettiğine ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!