RuyaTabirleri.com

Rüyada Dedemi Görmek

Rüyada dedemi görmek, evli bayan ve erkekler için hayırlı bir evlat sahibi olunacağına delalettir. Rüyada dede görmek aile büyüklerinden alınacak çok önemli tavsiyelere, miras konularında yapılacak işlere ve maddi sorunların yine aile yardımı ile çözüleceğine tabir edilir. Bazı yorumcular rüyada dedesini gören kimsenin onun verdiği öğütleri zamanında dinlemediği için başını belaya sokacağını ve büyük pişmanlık duyacağını söylerler.

Rüyada Kendini Dede Olmuş Görmek

Uzun ve sağlıklı bir yaşam sahibi olunacağını, pek çok çocuk sahibi olup, hayırlı işler yapılacağını ve rüya sahibinin çok ferah ve güzel günler geçireceğini işaret eder. Rüyasında dede olduğunu görenin şansı çok olur ve pek çok fırsat elde eder. Zenginlik ve bereket anlamlarına da gelir.

Rüyada Dedesini Ölmüş Görmek

Kişinin hayatta olan dedesini ölmüş olarak görmesi hayra yorulmaz ve kişinin hastalanacağına, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına tabir edilir. Rüyasında dedesini ölmüş gören şanssızlıklar yaşar, aksiliklerle karşılaşır ve üzücü bir haber alır. İşten ayrılmaya, kovulmaya, işlerin kötü gitmesine yorulur.

Rüyada Ölmüş Dedeyle Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin tüm sıkıntılarının geçmesine yorulan rüya aynı zamanda kişinin manevi anlamda yaşadığı boşluğun ve çalkantının da sona ereceğini bildirir. Bu rüya çok uzakta yaşayan bir tanıdığa kavuşulacağına da haber verir. Müjdeli ve sevinçli bir habere de delalet eden rüya, önemli bir nasihate, bolluk içinde geçecek bir yaşama ve aile içinde her zaman huzurlu bir ortama sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Dedemi Görmek Psikolojik Yorumu

Ailesine ve aile büyüklerine çok önem veren kişilerde görülen rüyalardan biridir. Özellikle dedesi ile olan ilişkisi yoğun olan ve dedesini çok sevip sayan kişilerin rüyalarında onları görmeleri normal olarak kabul edilir. Dedesini kaybetmiş kişiler de vefat sonrası yaşadıkları derin üzüntü nedeni ile rüyalarında dedelerini sık sık görürler. Rüyada dede görmek bazı durumlarda kişinin aile ve akraba sahibi olmak istediğini veya ailesi olmayanların duyduğu özlemi de simgeleyen bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!