RuyaTabirleri.com

Rüyada Dedeyi Görmek

Rüyada dedeyi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük bir isteğe sahip olduğuna, bu yüzden neredeyse hiç dinlenmeden ve durmadan çalıştığına, bu şekilde devam ederse yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine ve iş hayatında çok hızlı bir yükselişe geçeceğine alamet eder. Bir sorun karşısında aile büyüklerinin sözünün dinlenmemesinden ötürü çok büyük üzüntüye sebep olunduğuna yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin, insanlar tarafından çok sevilen ve değer verilen bir kişiyi evine misafir olarak davet ederek çok güzel ikramlarda bulunacağına delalet eder.

Rüyada Dedeyi Öpmek

Yaptığı iş sırasında maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşen dedesine, yakın bir zaman içinde çok büyük bir destek vererek kendisine yardım edecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri her zaman koruyup onlara yardım ettiğine ve destek olmak için elinden gelen herşeyi hiç çekinmeden yapabileceğine işaret eder.

Rüyada Dedeyi Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin dedesinin, girdiği bir işten yüklü miktarda kazanç elde etmesi üzerine büyük bir sevinç yaşayacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada Dövmek

Aile hayatında ya da iş hayatında sorun yaşayan dedesinin yardımına koşan rüya sahibinin, dedesinin üzülmemesi ve kötü durumlara düşmemesi için çok büyük bir yardımda bulunacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayat içinde çok yıprandığına bu yüzden artık elinde olan imkânlar dâhilinde yaşayarak sadece mutlu olmak istediğine ve kendisini mutlu edip sevecek kişiye çok büyük bir sevgi vereceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dedeyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Serpil (01 Aralık 2014 saat: 12:01)

    Rüyamda ben 6aylıkken vefat eden annemin dedesini gördüm ağaç dalı istedi birisi ağaçtan kopardı getirdi dedem de dalı bana verdi istediğn yeri al anlamında bana dalı verdi . Bunu merak etmiştim teşekkürler

  2. medine dogan (21 Kasım 2014 saat: 17:06)

    Ruyamda dedemi gordum dedem sagken en cok benle kuzenim vardi gullu en cok ikimizi severdi koyde onlarda kalırdık yine gulluyle ikimiz koydeyiz o yemek falan yapiyo bende koydeki evde tarlaya acilan bi kapi var o kapiyi açıyorum dedem tekrar yüzüne kapatıyorum bu gün icerisinde bi kac kez tekrarlaniyo sonra en son açıyorum kizim sen ne miydin diyo niye yüzüme kapatiyon diyo sonra geliyo iceri once icimden diyorum ben hep nisanlimi dedeme benzetirim ona benzetiyorum diyorum acaba dedemle tanistirsam mi diye sorduk bi dusunce geciyo sonra dedemin elinde eski bi telefon var aynisi bendede var ama ondakondaki telsiz gibi buyuk bi telefona takiliyo sonra kuzenime diyorum ki gullu dedem olmemis miydi o biraz korkmaya basliyo dedem olmustu diyo beni kucagina alip seviyo falan sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,