RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Dedikodu Yapmak

Rüyada dedikodu yapmak, rüyayı gören kişinin, insanları sürekli kötüleyen ve insanlar hakkında gıybet eden kişilerden uzak durması gerektiğine ve yapılacak işlerde ortaya çıkacak sorunların ve sıkıntıların rüya sahibinin itibarına gölge düşüreceğine delalet edilir. Aynı zamanda, dedikodu yapan kişilerle yapılacak işlerin ya da ortaklıkların hayır getirmeyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Dedikodu Duymak

Rüyada dedikodu duyan kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok kötü ve saygın kişiliğine zarar verecek durumlara düşeceğine delalet edilir.

Rüyada Gıybet Etmek

Rüyada gıybet etmek, rüyayı gören kişinin, hanesindeki bolluk ve bereketin son bulacağına işaret edilir. Aynı zamanda, yapılan bütün iyiliklerin ve güzelliklerin boşa yapıldığına yorumlanır.

Rüyada Birinin Gıybetini Etmek

Rüyada birinin gıybetini etmek, rüya sahibinin, çok fakirleşeceğine ve çok zor durumlara düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Söylenti Görmek

Rüyada söylenti görmek, yapılacak bir işte ya da ortaya çıkarılan bir çalışmada yardımcı olan birisinden ihanet görmeye ve çalışmanın bozulmasıyla birlikte para ve zaman kaybına uğramaya işaret edilir. Aynı zamanda, uzun bir süreden beri tekrar eden bir hastalığın çok daha ağır ve şiddetli bir şekilde tekrar edeceğine delalettir.

Rüyada Kötülemek

Rüyada kötülemek, yaptığı iyiliklerden ve iyi bir insan olmasından ötürü övülmesi gereken birinin kötülenmesi Allah yolundan çıkmaya, kötü yola girmeye ve günahkar olmaya yorumlanır.

Rüyada Kınanmak

Rüyada kınandığını görmek, rüya sahibinin, çok küçük bir şey için bile para harcamaya yanaşmadığına ve yiyecek birşeyler alırken bile kırk kez düşündüğüne delalet edilir.

Rüyada Birini Kınadığını Görmek

Rüyada birini kınadığını görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatta verilmiş olan bir sözün tutulmadığına tabir edilir.

Rüyada Din Kardeşini Kınanmak

Rüyada din kardeşini kınamak, rüya sahibinin kötü durumlara düşeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!