RuyaTabirleri.com

Rüyada Defile Görmek

Rüyada defile görmek, görgüsüzlük içinde olmak, sahip olunan maddi olanaklar yüzünden kibirli davranışlar sergilemek anlamına gelir. Kişinin dış görünüşüne aşırı önem vermesine ve maneviyatına herhangi bir yatırım yapmamasına da alamet olan rüya, yozlaşmış bir hayatın da işaretini verir. Kişiye bu yaşamı bir an önce terk ederek daha mütevazi bir hayat sürdürmesini de salık verir. Defile gören kimseler zengin bir yaşam sürerler ancak çevrelerinde hakiki dostlar olmaz. Sahtekar ve çıkarcı insanlarla dolu ortamlarda bulunmayı, kişinin kendisine yakın kişilere bile güvenemediğini ve bir süre sonra da bu durumlar yüzünden derin bir yalnızlık çekeceğini işaret eder.

Rüyada Defilede Görev Almak

Göz alıcı işler yapmak demektir. Çalışma hayatına dair çok iyi bir terfinin ve kişinin bugüne kadar emek verdiği tüm işlerin neticesinde takdir toplamanın da alametidir. Genç yaşta kariyer sahibi olma ve çevresince saygı görmek demektir. Defilede görev alan kişiler dış görünüşleri ve hareketleri ile de herkes tarafından hayranlık kazanırlar. Sağlıklı ve güzel geçirilen bir hayatın, kısmetlerin fazla olacağının ve maddi sıkıntı olmadan, rahat bir hayat sürüleceğinin de alametidir.

Rüyada Defile Düzenlemek

Bir hayır işi için defile düzenlediğini görmek çok büyük bir sevap işlemeye ve dua almaya, kişinin gönlü bol birisi olduğuna alamettir. İyi işler yaparak isminden söz ettirmek, tanışılan yeni insanlar sayesinde ufkunu genişletme fırsatı bulmak şeklinde de tabir edilir. Bekar insanlar için çok sayıda kişi ile aynı anda görüşmek ve kısmetlerini değerlendirmek için onları daha da yakından tanımak için zaman ayırmak manasına da gelir.

Rüyada Defile Görmenin Psikolojik Yorumu

Renkli bir kişiliğe sahip olunduğunu ve pek çok alana karşı ilgi duyulduğunu gösterir. Rüya sahibinin kişisel gelişimini çok fazla önemsediğini ve her fırsatı değerlendirerek kendisi için pozitif durumlar yaratmaya çalıştığını da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!