RuyaTabirleri.com

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak, rüyayı gören kişinin lüksüne düşkün, yaşamayı ve eğlenmeyi seven, yemeğe ve içmeye bayılan yani uzun lafın kısası yaşamayı bilen ve ondan tat almaya bakan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu lüksü maddi imkânlarının el vermesi sayesinde yaşayabildiğine rivayet edilir ve aynı zamanda bu rüya kişinin maddi anlamda çok daha güçlü bir kimse haline geleceğine yorulur.

Rüyada Define Bulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli bir kimse olması sayesinde hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, sahip olduklarının da ayrıcalıklarını yaşamayı bileceğine işaret eder. Rüya sahibinin zengin olduğu halde cimrilik eden kişilerden olmadığına, parasını mutlu olmak ve hayatın zevklerinin tadına varmak için kullandığına tabir edilir.

Rüyada Define Bulup Satmak

Rüya sahibinin tabir yerindeyse altın yumurtlayan tavuğunu kesmesi nedeniyle zarar edeceğine, fakirleşeceğine, yokluk içinde yaşamak zorunda kalacağına ve sahip olduğunun kıymetini sonradan anlayarak kafasını taşlara vuracağına alamet eder. Kişi, ekmek teknesini başkasına kaptıracak bir hataya düşecek demektir.

Rüyada Define Çıkarmak

Rüyada define çıkarmak da define bulmak gibi yorumlanır. Rüya sahibinin hali vakti yerinde kimse olması sayesinde hayatta istediği ve dilediği gibi yaşama şansına sahip olduğuna, çalışmalarının karşılığını bundan sonra da bolca alacağına ve zenginliğinden bir şey kaybetmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Define Altın Bulmak

Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok önemli fırsatlar yakalayacağına bu sayede çok güzel ve önemli işler yaparak büyük oranda gelir elde edeceğine, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına işaret eder.

Rüyada Gömü Bulmak

Başarı, sağlık, mutluluk, huzur ve bir ömür rahat yaşamaya yetecek anlamda maddi güç olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Define Bulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. recep korkmaz (28 Ekim 2014 saat: 00:25)

  Ben bir reklam firmasında çalışıyorum patronumun evi yikilali bir hafta kadar oldu ve ben Abim ve enistemle yıkılan evde küçük bir kazı yaptık çok geçmeden iki uç kazma vurduktan sonra ilk önce bi tane daha sonra siyah bir çanta icin de 50 yada 100 e yakin üzerinde 50 yazan altın desek değil demir değil madeni para diyelim bulduk ben besmele çekerek ve dua ederek aldım Abim ve enisdem kayboldular ve ben evde poşete benzer birseyin içine koyup çocuk gibi sevip pispislarken uyandım lütfen cevap verin bu rüya ne anlama geliyor

 2. Eyyüp Zorluoğlu (03 Temmuz 2014 saat: 18:16)

  Rüyayı ikindin vakti uyurken görmüştüm. Ne amaçlı olduğunu bilmediğim bir kazı yapıyordum yanımda eşim amcam ve amcamın oğlu vardı. ve bir küp çıktı kilden yapılmıştı.Kazmayla kırdık ve içerisinde paketlerin içerisinde kuru yemiş elmas ve altın vardı. içinde altın olan paketi avucumun içine saklayıp ordan uzaklaşmaya başlıyorum. Arkamdan amca oğlum elinde silahla koşarak geliyor elimde bişeyler sakladığımı farketmiş. göstermezsem vuracağını söylüyor bende elinden silahı alıp kendisine sıktım ama ölmedi. Sonra amcamlar geldi o zamana kadar paketin içindeki altınları eşime verip uzaklaşmasını söylüyorum ve amcamlara paketin içindeki bademeri gösteriyorum.
  Yorumunuzu bekliyorum.

 3. Ahmet AKBULUT (03 Haziran 2014 saat: 08:50)

  Selamun aleyküm. Rüyamda yaklaşık eni 5 uzunluğu 5 mtre uzunluğunda asagı yukarı 1 metre kazılmış bir çukurun içindeyiz. Birisi kazıyor ama 15 kadar kişiyiz. Kazan kişi bu işi bilen ve diğerleri tarafından tutulmuş bir kişi. fakat çukurun içinde zadece ikimiz varız diğerleri dışarıdan bakıyorlar. Daha sonra mezar gibi bir şey o çukurda. ve kazan kişi çok dikkatli bir şekilde kazıyor. daha sonra çocuk topraktan 5 6 kadar küp içinde altın buluyor. ama gömüler cok aşağıda değil. neredeyse toprağın yüzünde. sonra ben polis felan gelir diye cebime 2 3 tane gremsiye altının iki katı büyüklüğünde sonra da sayısını htırlamadığım kadar da gremsiye altını koyuyorum. ve bir cep altın bana yeter diyorum. çıkıyorum çukurdan 15 20 mtre kadar uzaktan olacakları izliyorum. o sıra dua etmeye başlıyorlar ( gömüde bir tılsım varsa kovmak için) ama ben o dua edilmeden aldım altınları cebime. Sonra polis görünüyor uzaktan. kazılan yer hemen okul yanında ve ben polis diye bağırım kaçıyorum fakat benden başka kaçan kımse yok. ve poliste hic birsey yapmadan yanlarındna geçip gidiyor. Daha sonra da aynı şekilde jandarma gelip geçiyor. ve ben 3 arkadaşımla arabaya doğru giderken altınlar gerçek mi diye dişimle ısırıp kontrol etmek istiyrum. Altınlar çikolata olmuş :( galiba ben dua edilmeden aldığım için altınlar çikolataya dönüştü diyorum. cok üzülüyorum daha sonra hanım geldi uyandırdı. 26 yaşındayım Aksaraylıyım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Saygılarımla… Ahmet AKBULUT…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,