RuyaTabirleri.com

Rüyada Defter Görmek

Rüyada defter görmek, rüya sahibinin kasasına ve cüzdanına delalet eder. Rüya sahibinin kuruntuları nedeni ile kendisine kar getirecek bir işi kaçırmasına ve bu tutumu kötü bir alışkanlık haline getirdiği için de en karlı işleri rakiplerine kaptırdığına tabir edilir. Rüya sahibinin ticaret hayatındaki tecrübesizliği nedeni ile çevresinde bu zaafından faydalanmaya çalışmak isteyenler olabilir. Rüyada defter görmek genel anlamı ile rüya sahibinin ticaret hayatı ile açıklanır. Rüya sahibi esasen çok kısmetlidir bu nedenle karşısına hep hayırlı ve güzel işler çıkacak eğer bu işleri doğru şekilde yönlendirebilirse büyük paralar kazanacak demektir.

Rüyada Defter Almak

Rüya sahibinin doğru bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işten güzel kazanımlar sağlayacağına işaret eder. Bu iş başka işlerin gelmesine de vesile olacak demektir.

Rüyada Defter Kaybetmek

Rüyada defter kaybetmek, rüya sahibinin geçmişine ve geçmişte yaşadıklarına olan bağlılığına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin rüyası, geçmişten kurtulamadığına ve hala geçmişte yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Defter Kalem Görmek

Rüya sahibinin işlerini kolaylaştıracak bilgiler edinmesi anlamına gelir. Rüya sahibi bu bilgileri ticaret hayatında pratiğe geçirip, kullanarak işlerinde olumlu geri dönüşler alacak demektir. Bu bilgiler rüya sahibi için altın değerindedir.

Rüyada Defter Aramak

Rüya sahibinin her konuya vakıf olmak için çok okumasına yani okumaya olan hevesine delalettir. Rüyada defter aradığını gören kişi gerçeği arıyor demektir.

Rüyada Defter Almak

Rüyasında defter aldığını gören kişi, faydalı işler yapacak ve emeğinin karşılığını mutlaka alacaktır. Rüya sahibi için güzel ve başarılı geçecek günler geliyor diye yorumlanır.

Rüyada Defter Silgi Görmek

Rüya sahibinin hatalarından ders almasına ve o hataları tekrar etmemesine tabir edilir. Bazen de zarardan son anda kurtulmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Defter Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ozge (13 Mayıs 2014 saat: 23:41)

    Eski sevgilimle kiz arkadasinin hastanelik oldugu ve hastanede cekilmis fotograflari oldugunu gordum.fotografta kizin alninda kirmizi lekeler vardi.erkek arkadasimin bana geri dondugunu fakat kabul etmedigimi bunun sonucunda tartistigimizi sevgilisine asik oldugunu soyledi ve basimdan asagi iki fincan kahve doktugunu gordum.sonrasinda bir defter buldum eski erkek arkadasima ait sevgi dolu sozlerle doluydu bana yazdigini zannetmistim.daha sonra sevgilisine yazilmis sozler oldugunu ogrendim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,