RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Değiştirmek

Rüyada iş değiştirmek, gerçek hayatta da bulunduğunuz durumu değiştirerek farklı bir hale girmenize yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, eğer sıkıntı yaşıyorsa bu sıkıntılardan kurtulacağı bazı fırsatlarla karşılaşır ve bunları kullanarak rahata erer. Eğer rüyada bulunan iş hayırlı ve iyi ise dünyada da iyi olacağınıza ve kendiniz için hayırlı yollar bulacağınıza; rüyada bulunan iş kötü ise gerçek hayatta da bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada İşinden Ayrılmak

Rüyasında işinden ayrılan kimse gerçek hayatta da bazı değişiklikler yapar. Bu değişiklikler özel hayatta da iş hayatında da olabilmektedir. Bu rüya bazen de kişinin karşısına çıkacak bazı fırsatlar değerlendirmesine, yeni bir işe girmesine, öğrendiği sanatı terk edip yeteneklerini başka alanlarda geliştirmesine, ilim sahibi olmasına veya kendisini geliştirecek atılımlarda bulunmasına delalet eder.

Rüyada Başka Bir İşte Çalışmak

Rüyasında kendi işinde değil de başka bir işte çalıştığını gören kimse dünya hayatında bazı hallerini değiştirerek kendisine yeni bir yol çizer. Bazen de bu rüya gören kişinin işinde mutlu olamamasına, çalışma hayatında yaşadığı problem ve zorluklara, girişimlerinden başarı elde edememesine veya umduğu mevkiye ulaşamamasına işarettir.

Rüyada İşten Çıkıp Eve Dönmek

Rüyada işten çıkıp eve dönmek, farkı şekillerde yorumlanır. Rüyasında işten ayrılıp eve giden, gerçek hayatta huzur bulur ve arzularına kavuşur. İşinden tamamen çıkan kişi ise dünya hayatında birtakım zorluklarla karşılaşır. Bazı tabircilere göre ise bu rüya işinde yükselmeye, yeni iş kollarının açılmasına, bulunduğu mevkiden çok daha iyi bir makama gelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada İş Kurmak

Rüyada iş kuran kişi, dünyada da çalışma hayatında çok başarılı olur, büyük bir gelir elde eder ve insanların saygısını kazanır. bu rüya yeteneklerinizi doğru kullanmanız sonucunda birçok imkan elde edeceğinize ve maddi manevi her konuda isteklerinizi gerçekleştireceğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İş Değiştirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aleyna (15 Aralık 2015 saat: 10:08)

    Ruyamda arkadsimin dogum gunu gecmisti herkes kutlamisdi ben kutluyamistim annemden para isdedim annem bana 6 tl verdi evimizde ama busuru misafir var baktimki bu para bana yetmicek bende gitim annemin cuzlani actim ve 20 tl cikardim kardesimgordun bidami yapmaya basladin dedi ben onu biraktim ama tekrardan metal para aldim paramtekradan yetmadi ama busefer kuzenlerimle aldim hediyeyi ama param 35 tl olmustu arkdasim aldi hediyi ama hic sevinmedi yuzune kiram suruyo ne oldu dedim bana erkek arkasim hakinda biseyler soylemis

  2. harun (13 Ocak 2015 saat: 10:08)

    Şu sıralar iş aramaktayım… Rüyamda bir İş buldum ancak içimide sinmedi arkadaşıma sen başka bir işverenmiş gibi beni ara mülakata çağır bu insanlari kırmadan başka bir İş için buradan ayrılacağımı söyliyim dedim ve aradı çıktım işten..Bu rüyanın tabiri nedir..?

    Birde rüyamda bir ertuğrul gazi büstü gördüm herkes ona ulaşmak için çabalarken ben gayet rahat ulaşıp fotoğraf çektirdim bu ne demektir..?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,