RuyaTabirleri.com

Rüyada Değnek Görmek

Rüyada değnek görmek, rüya sahibinin, insanlar tarafından sevilen, saygı duyulan, sözüne itibar edilen ve yardıma muhtaç insanlara yardım eden bir insan olduğuna ve bu sayede insanlar için değerli bir kişilik olduğuna yorulur. Aynı zamanda, bir sıkıntısından ya da sorunundan ötürü yardım edilen bir insana daha sonra yardım hakkında söylenmeye delalet edilir.

Rüyada Eldeki Değneğin Kısalması

Rüyada eldeki değneğin kısalması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü çok istediği ve uzun zamandır hayal ettiği şeye kavuşamamasına ve çok üzülmesine işaret edilir.

Rüyada Eldeki Değneğin Uzaması

Rüyada eldeki değneğin uzaması, tüm sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkması ile rüya sahibinin bütün isteklerine ve tüm arzularına kavuşup çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Değneğe Dayanmak

Rüyada değneğe dayandığını gören kişinin, karşılaşacağı problemlerin ve ortaya çıkan aksaklıkların çözümünde çok sevdiği ve daha önce defalarca yardım aldığı birinden tekrar yardım almasına delalet eder.

Rüyada Kırılmış Değnek Görmek

Rüyada kırılmış değnek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel zamanlar yaşamasından ötürü bazı insanların düşmanlığı üzerine çektiğine ve bu yüzden çok sıkıntılı ve tehlike dolu günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Değnekle Dayak Yemek

Rüyada değnekle dayak yemek, rüya sahibinin, çocukluğundan beri hayatın tüm acımasızlığını gördüğüne ve çok kötü ve çok üzücü şeyler ile karşılaştığına tabir edilir.

Rüyada Değnekle Dayak Atmak

Rüyada dayak atmak, eş, dost ya da akrabalardan birisine çok büyük bir iyilik yapılacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine delalet edilir.

Rüyada Elindeki Değnekle Bir Şeye Vurma

Rüyada elindeki değnekle bir şeye vurma,  istenen her şeye yalan, dolan ve üçkağıtçılık ile ulaşılacağına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Değnek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ibrahim (16 Ocak 2014 saat: 06:33)

    Beni ve biraderimi elinde kahverengi ve normal boyutlarda değnekle kovalıyordu. İkimizde kaçıyorduk daha sonra ben durdum çocuk değnekle bana vururken ben sol elimle değneği tuttum değnek kırıldı 2 ye bölündü. Daha sonra ben çocuğa ne yapıyorsun bizi niye kovalıyorsun dedim ve uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,