RuyaTabirleri.com

Rüyada Dekan Görmek

Rüyada dekan görmek, rüyayı gören kişinin, kendisini kötü durumlara sokan, işlerine engel olan ve elinde bulunan üç kuruşa bile göz dikmiş olan kişilerden kısa zaman içinde kurtulmak için çeşitli girişimlerde bulunacağına, bu sayede rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, elindeki bazı kozları oynayarak işlerini yoluna sokmaya başlayacağına ve kimsenin beklemediği bir anda büyük bir proje ile herkesi kendisine hayran bırakacağına işaret eder.

Rüyada Dekan Olmak

Rüya sahibinin, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşanacağına, bu tartışmaların iş hayatına büyük bir darbe vuracağına, bu darbe yüzünden uzunca bir süre boyunca uğradığı maddi zararı telafi etmeye çalışacağına ve tüm bu sıkıntılar ile uğraşırken elini kolunu bağlayan başka olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Dekan Yardımcısı Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerini kısa bir süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, bu erteleme durumunun ardından kendisini toparlayarak ve ekibine yeni kişileri de katarak daha farklı bir çalışma içine gireceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına ve bu iş ile hızlı bir çıkış yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Rektör Görmek

Rüya sahibinin, çevresindeki insanların üzerinde kurduğu baskı yüzünden kendi içine kapanacağına, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Rektör Yardımcısı Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerindeki sorunları çözmek için kendisine ait fikirleri kullanacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine ve elinde bulunan işten gereken verimi alana kadar tedbirleri sürdüreceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dekan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tahsin Varış (16 Nisan 2014 saat: 07:21)

    Rüyada okulun yani bizim bölümün hocasını aynı zamanda dekan kendisi bana müjdeli bir haber veriyordu ve çok tebrik ediyordu beni. Ben ise bu duruma çok şaşırıyordum. Çünkü ben sınavında başarılı olmamıştım. Sinavda tek bir soru yazmıştım oda geçmek için yeterli değil. Ama ben yüzünü tam olarak görmedim yani öyle hatırlıyorum daha çok rüyada göğüsleri dikkat çekiyordu. Hoca baya da yaşlı ve gerçek hayatta böyle çekici değildir. Sonrada ders gördüğümü görüyordum ama aklım hala sınav sonuçlarındaydi şok olmuş gibiydim. Dersteyken de başka bir öğretmenin ders anlatırken başka hocalar tarafından rahatsız edilmesi dikkat çekiyordu. Yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,