RuyaTabirleri.com

Rüyada Dekolte Görmek

Rüyada dekolte görmek, açığa çıkacak ve kişiyi bir anda istenmeyen bir pozisyona sokacak durumların hasıl olmasına, özellikle bayanlar için haklarında çıkan bazı asılsız laflar nedeni ile ailesinde tartışmalı anlar olacağına alamet eder. Dekolte görmek, ne tip bir kıyafette olduğuna veya dekoltenin durumuna göre yorumlanmalıdır. Bir elbisede dekolte görmek, genel olarak kişiyi hayat boyu huzursuz edecek olan ve geçmişte kalmasına rağmen bir türlü kurtulmanın mümkün olmadığı sıkıntılara işarettir. Kişinin edep yerlerini açıkta bırakan türde bir dekolte görmesi ise ahlaki bir çöküş yaşandığına ve ilerleyen dönemde kişinin telafisi zor bir yola girerek tüm hayatını mahvedeceğine, bir an önce yaşamını düzenleyerek kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Dekolte Elbise Giymek

Bacak dekolteli bir elbise giymek düşmanlardan gelecek bir fenalığa, uzun sürecek bir uğursuzluğa ve zarar görmeye delalettir. Göğüs dekolteli elbise giymek ise, ruhani açıdan kişinin zayıf olduğuna, başkalarına karşı merhametsizce davrandığına, aşırı bencil davranışları yüzünden yalnız bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada Dekolte Etek Giymek

Dekoltesi çok mini etek giymek, ailenin sözünü dinlemeyen çocuklara, kişinin edep konusunda yanlış düşüncelerinden kaynaklanan pek çok hatalı davranışları olduğuna, gizli saklı işler yaptığına işaret eder. Evli kimseler için eşlerinin sözünü dinlemedikleri ve sürekli burnunun dikine gittikleri için boşanma durumuna gelecek olan kimseleri de tabir eder.

Rüyada Dekolte Gömlek Giymek

Sırtında dekoltesi olan gömlek giymek iş yerindeki dedikodular yüzünden yaşanacak bir sıkıntı sonrasında işten ayrılmaya ve ruhsal olarak bunalıma girmeye yorulur. Göğüs kısmı dekolteli gömlek giymek aşk acısı çekileceğine, evliler için ayrılığa ve uzun sürecek bir yalnızlığa yorumlanır. Omuz dekolteli gömlek ise kişinin güç kaybına uğraması olarak açıklanır.

Rüyada Dekolte Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel duygularını bastıran ve aynı zamanda da başkalarını tahrik etmekten hoşlanan, kendisini bedeni ile ve güzelliğine vurgu yaparak öne çıkarmak isteyen kişilerin egolarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!