RuyaTabirleri.com

Rüyada Deli Görmek

Rüyada deli görmek kişinin herkesle iyi geçinen, dost canlısı, kadir şinas biri ile arkadaşlık edeceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında gerçek hayatta gerçekten deli olduğunu bildiği birini görürse bu kişinin hayatında herkese ders olacak şeylerin yaşanacağı yorumu yapılır. Rüyada kişi neden olmadan bir deliliğin oluştuğunu görüyorsa kazanç ve mal sahibi olacak demektir.

Delilik bazen de hayırlı bir gönül ilişkisi yaşamaya işaret eder. Bir kişinin rüyasında delinin birinden bir şey aldığını görmesi eline büyük bir fırsat geçeceğine, şansının ve bahtının döneceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında deliye bir şey verdiğini görmesi de yine kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatlara delalet eder. Rüyasında çocuğunun deli olduğunu gören kişi ileride büyük bir mal varlığı elde edecektir. Rüyada deli görmenin genel olarak anlamı zenginliktir.

Rüyada Deli Olmak

Rüyada deli olduğunu gören kişi, herkesin ayakta alkışlayacağı ve uzun süre kendisinden iyi şekilde bahsedeceği bir iş yapacağına ve bu iş sayesinde herkesin sevgisini kazanarak, gönülleri feth edeceğine yorulur.

Rüyada Deli İnek Görmek

Rüyada deli inek görmek kadın için ayrı erkek için ayrı şekillerde tabir edilir. Bir kadın rüyasında deli inek görürse dünya evine girecek, zaten evliyse çocuk sahibi olacak demektir. Bir erkeğin rüyasında deli inek görmesi malının artacağı anlamına gelir.

Rüyada Deli Saldırması

Bir kişi rüyasında deli bir kişinin kendisine saldırdığını görürse işleri artacak, sıkıntısı ve dertleri son bulacak, malı ve kazancı da çoğalacak demektir.

Rüyada Deli Dövmek

Rüyada deli birini dövdüğünü ya da hırpaladığını gören kişinin maddi zarara uğrayacağı ve darlığa düşüp sıkıntı çekeceği yorumu yapılır.

Rüyada Deli Tarafından Kovalanmak

Rüyada deli tarafından kovalandığını gören kişi yeni bir proje ve iş peşinde koşuyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Deli Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. senem (12 Mart 2014 saat: 06:04)

    ben rüyamda arkdaşımın peşine veren deli çoçuk ve deli kadın neye işaret?bunu anlayamadım benim peşime vermior arkdaşımın peşine veriyor korkarak kalktm ne olur cevap yazın?zamanım yok çabuk yazarsınız mutlu olurum yani biraz korkunçtu korkarak kalktım bu rüyayı arkdaşıma anlatsam bişey olurmu acaba? ama yani bildiğime göre anlatmayın diyorlar valla bişey anlamadım ben anlatcam yoksa rüyanın etkisinde kalırım zaten korkarak kalktım ne olur cevap 5dk içinde yazın bekliom.??

  2. ÜNAL (14 Ocak 2014 saat: 18:46)

    alacaklı olduğum kuzenim bizim eve ait odada ki vitrinin bölmesini açıp alacağım miktarı yani parayı deste deste bırakıyor sonra bankaya gidiyoruz benden bir mikatar para istiyor bende yarısı olur diyorum sonra başka rüya halk arasında zararsız deli ve ermiş olarak bilinen birisini yukarıdan ben ona bakıyorum aşağıdan da o bana bakıyor dikkatimi çeken ayaklarının kedi pençesi oluşu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,