RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Deli Olmak

Rüyada deli olmak, üç kuruş daha fazla kazanmak adına günahkâr olmayı göze almaya, dinden çıkmayı hiç umursamamaya ve günahkâr olmanın yükünü hafife almaya alamet eder. Kazancını arttırmak için her yola başvuracak bir kişinin varlığına alamet eder. Beddua almaya, ayıplanmaya ve toplum içinde küçük düşmeye işaret eder. Kişinin yapacağı hileli işin önünde sonunda ortaya çıkacağına ve bu durumun kendisini itibarsızlaştıracağına rivayet edilir.

Rüyada Deli Olduğunu Görmek

Rüyada deli olduğunu görmek, rüya sahibine kısa vadede kar getirecek ve bu nedenle kendisine cazip gelecek bir iş yapacağına fakat bu işin gayrimeşru yollarla yapılmış olması nedeni ile ilerleyen günlerde kendisine zarar vereceğine ve başına büyük belalar açacağına işaret eder.

Rüyada Deli Adam Görmek

Rüyada deli adam görmek, hata yapmaya, kazancına leke bulaştırmaya, evlatlarına haram lokma yedirmeye, zenginleştikçe daha çok günaha batmaya yani sahip olduklarını vicdanını unutarak ve içindeki iyiliği öldürerek elde etmiş olmaya delalet eder.

Rüyada Deli Kovalaması

Bir kişinin rüyasında kendisini deli kovaladığını görmesi maalesef iyi şeylere yorulmaz ve bu rüyada hayır olduğu söylenemez. Rüya sahibinin başarısız ve mutsuz olacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine alamet eder.

Rüyada Delirmek

Rüyada delirdiğini gören kişinin yüzü gülecek demektir. Rüyayı gören kişinin amaçlarını yerine getirmek için şimdiye kadar daha önce hiç elde edemediği kadar önemli bir olanak yakalayacağına bu sayede çok başarılı olacağına ve insanların kendisine imrenip, onun yerinde olmak için iç geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Deli Görmek

Rüyada deli görmek, uzman olmuş kimselere, işinin en iyisi olmayı başaran ve bununla ünlenen tüccarlara, patronlara ya da yöneticilere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: