RuyaTabirleri.com

Rüyada Delik Görmek

Rüyada delik görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu ve hayırlı şekilde ilerlemeye başlayacağına ve yaşamında meydana gelecek değişikliklerin kendisine kazanç, huzur, mutluluk, sağlık ve bereket getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığında amaçlarının tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine delalet eder.

Rüyada Delik Çorap Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çektiğine, alım zorluğu yaşadığına, eline geçen üç kuruşla anca ev kirasını ve faturalarını yatırabildiğine ve hiçbir lüksünün olmadığına rivayet edilir. Rüya sahibinin maddi anlamda çok zor durumda olduğuna, parasız günler geçirdiğine ve fakirlik çektiğine yorulur.

Rüyada Delik Duvar Görmek

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili planlarında ve yatırımlarında hiç hesap etmediği, beklemediği ve hazırlıklı olmadığı durumlarla karşılaşacağına ve ne yapacağını bilemez duruma düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Delik Tencere Görmek

Rüyayı gören kişinin çok çalışmasına rağmen ekmeğinin ve kazancının bereketli olmadığına delalet eder. Rüya sahibinin ne yaparsa yapsın yine de gelirinin giderlerini karşılamaya yetmediğine bu durumunda kendisini sıkıntıya düşürdüğüne tabir edilir. Hane içindeki geçim sıkıntısını ve huzursuzluğu gösterir.

Rüyada Delik Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, keyfinin kaçmasına, sağlığının da bozulmasına neden olacak bazı durumlarla karşı karşıya kalacağına, kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Delik Halı Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinde zarar edeceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına yorulur. Rüya sahibinin ticarette umduğunu bulamayacağına deyim yerindeyse bilgisini ve maddi gücünü aşacak adımlar atacağına ve böylece başarısız olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,