RuyaTabirleri.com

Rüyada Delirmek

Rüyada delirmek, uzun zamandan beri iş dünyasında olan rüya sahibinin iş yerinin geleceği ile ilgili çok büyük bir karar vereceğine, bu karar sayesinde kendisi ile birlikte birçok kişinin iş hayatını ve işyerini kurtaracağına, bu sayede insanların hayranlığını kazanacağına ve insanlar içinde çok saygı gösterilen ve bundan sonra yardı gerektiğinde ilk başvurulan bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Delirdiğini Görmek

Rüyada delirmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, hem kendi işinin hem başka insanların işinin devamı için bir konuda çok hayati bir karar vermek ya da bir adım atmak durumunda kalacağına, bu sayede etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına ve diğer insanların kurtarıcısı durumuna geleceğine delalet eder.

Rüyada Birinin Delirmesi

Uzun zamandan beri hayatında çeşitli yenilikler ve değişimler yapmak isteyen rüya sahibinin, etrafındaki insanlardan yardım alacağına, bu yardım sayesinde içinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulacağına, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine ve rahat bir nefes alacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Delirdiğini Görmek

Rüyada birinin delirmesi ila aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında çok büyük işler yapmak ve yeni adımlar atmak isteyen rüya sahibinin, çok zor bir dönemden geçtiğine, bu dönem içerisinde zarara uğramamak için bu konularda fikri olan ya da deneyimi olan bir kişiden yardım ve destek alacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Annenin Delirmesi

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında öne çıkacağı olaylar ve durumlar ile karşı karşıya kalacağına, bu durumları çözmek için bazı adımlar atacağına ve bu adımlar sayesinde çok büyük değer kazanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Delirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arkın (20 Mart 2014 saat: 12:36)

    ismini bilmediğim bir ildeyim rüayda. aslen diyarbakırlıyım ve ruyada diyarbakırdan bır araba beklıyoruz ismini bilmediğim yere. araba geliyor yerli domatesler sebzeler yiyecekler hepsi dogal taze kasa kasa gelıyor. sonra bi arkadasım da benımle o ilde. boynunda garıp buyuk bıt demır parçası çemberın yarısı gıbı ama içinden boynune 4 tane demır parcası uzanıyor ve yarı çemberın bitiminde uzun bır zıncırle yere serilmiş cok buyuk halkalı zıncırler dizisi var kocaman kocaman zıncırler bu ne dıyorum arkadasıma ben deliyim fazla yaklasma diyor bana … diger rüyamda ise sakız çiğniyorum normal tek biri insanlık sakız ve sonra 2 tane daha atıyorum agzıma fakat sakız agzımda o kadar yumusuyor ki çiğorum çiğnemeye zorlanıyorum ve kültablasına tükürmek istiyorum . kek harcı gıbı yumusak ve akıcı bır sekılde agzımdan a-cıkıyor fakat 3 sakız boyutunda değil yaklasık 1- 1.5 litre kadar cıkıyor ve ben müzikle ugrasıy yan flütüm var son parçalar öksürünce onun üstüne geliyor yapısıyor ona birisi kim döktü diye bagırıyor bunu. bir erkek hatırlıyamıyorum ben yaptım diyor. orda uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,