RuyaTabirleri.com

Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir görmek zihin açıklığına, sağlığa ve cüssesi yerinde olan kişilere delalet eder. Rüyasında demir gören kişi için soğukkanlı ve metin kimse olduğu yorumu yapılır. Bu kişi yenilgileri ve kayıpları nedeni ile öyle kolay kolay yıkılmaz. Her defasında yeniden toparlanır ve her defasında da daha güçlü şekilde ayağa kalkar. Yani ne kadar düşerse o kadar büyür.

Rüya sahibi tüm sıkıntıları ve zorlukları tek başına göğüsleyecek, kimseye dert yanmayacak, acısını içinde yaşayacak kadar güçlüdür. Bu kişi için acısından ya da kahrından kan kussa dahi, kızılcık şerbeti içtiğini söyleyecek kimse diye bahsedilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada demir görmek hayati bir meseleye işaret eder.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüya sahibinin hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği, kazancının ve rızkının her zaman yerinde olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüya sahibinin işlediği sevaplar ve yaptığı hayırlar sayesinde Allah katından her gün daha da yükseldiğine yorulurken, demir merdivenden düşmekse bunun tam tersi şekilde Allah katında günahkâr olmaya delalet eder.

Rüyada Demir Çubuk Görmek

Temelleri demir çubuklar kadar sağlam bir işe atılmaya ya da gönül işi yaşamaya yorulur.

Rüyada Demir Kaşık Görmek

Rüya sahibinin kaliteli ve lüks yaşama olan bağlılığına ve gösterişe çok düşkün olduğuna delalet eder. Rüyasında demir kaşık gören kişi hafif ve ucuz şeylerle yetinmez her zaman, her şeyin en iyisine ve en kalitelisine sahip olmak ister.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı meşakkatli günlere ve hedefine giden yolda çekeceği zahmete işaret eder. Rüyasında demir parmaklık gören kişi istediği şeyi hiç de kolay alamayacaktır. Bunun için emek harcaması ve fedakârlık yapması gereklidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Demir Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mehtap (27 Ekim 2015 saat: 09:11)

  Rüyamda şantiye icinde uzun bayağı uzunca oldukcada yüksek üst üste düzelmüş demirler vardi ama o kadar cokdu ki ben bütün demirlerin üzerindeydim.en üstünde.bisey oluyor ama ne anlayamıyorum etrafdaki herkes kacisiyorlar taksilere biniyorlar.o kadar yükseklikten ben ilkden zorlandığımi düşünsemde rahatlıkla inebiliyordum

 2. muharrem (20 Ekim 2015 saat: 12:43)

  Ruyamda iş yerinde tamirini yaptıgımız kalıp adı verilen buyul demirlerin ust uste dizili oldugu stok alanından geçıyordum. demirler yana yatmiş ti uzerime düşmesinler dıye ordan uzaklaşmaya çalişirken. altında sıkıştım.
  tulum elbiselerinin askısı var uzerimde takıldı biyere.
  onu sokup kurtulup çıkamıyorum.diğer arkadaşım onumdeydi o kaçtı kurtuldu.ben sıkıştım. beklıyorum .düşüp devrilmeleri dursun. üstümdeki kalıba diğer kalıp çarpip uzerime düşüp beni ezmesin diye beklıyordum . uyandım korkuyla

 3. salih (08 Mayıs 2015 saat: 11:54)

  Bir Ayakkabıcıdan Bir Çift Bot alıyorum.Ve Aldıktan sonra Botları ayağıma giydikten sonra bir süre sonra botların bağcıklarının ipleri çözülmeye başlıyor ve demir haline alıyor.Botları değiştirmek için geri dönüyorum ama başka bir yerde oturup demir bağcıkları bağlamaya çalışıyorum.Bağlamayı çalışırken orda yan tarafımda 2 3 kişi birbirleriyle Kuran ayetleriyle ilgli sohbet ediyorlar ve birbirlerine ayetler okuyorlar.Ve birbirlerine karşı övgüde bulunuyorlar.Biri öbürküne kendini çok iyi yetiştirmişsin diyor.Bende hem onları dinlerken o arada botlarımı bağlamaya çalışırken botların sağlam olduğunu görüyorum ve geri vermekten vazgeçiyorum.Ayrıca botlarımın rengiyle çoraplarım aynı renkte ikiside kahverengi.Sabah namazı vaktiydi uyandığımda..Acaba rüyamın açıklaması ne olabilir açıklarsanız çok sevinirim..

 4. dilek (27 Şubat 2015 saat: 18:16)

  Rüyamda sevgilim vardı onunla birsürü demirin olduğu bi yerdeydik sonra bi adam vardı herkes onu bişeye ikna etmeye çalışıyordu en sonunda ben iknaeetmek için yanına gittim ve saçın dan birazcık aldım sonra sevgilim kolumu tutup beni ordan çıkardı

 5. fatmaMC (29 Ocak 2015 saat: 10:34)

  Ruyamda herkes demir cubuk topluyodu bende topluyordum benim tuttugum takimin kale yapacak parasi bile yokmus o cubuklarla kale yapilacakmis bir suru cubuk toplaniyor sonra ben oradan kardesimle birlikte ayriliyorum yolda daha once kaybettigimiz bozuk paralari buluyoruz onlari topluyoruz bu kadar ruyam

 6. tuba (20 Kasım 2014 saat: 12:41)

  Ruyamda etriye demiri gördüm ve arkadaşım elindeki demiri yakiyodu ayni zamanda benimde elimdeki demir yaniyodu. Ve ben elim yanmaz mi diye tereddüt ediyordum. Demir yaniyodu fakat benim elim yanmiyodu sonra alevleri eve sicradi yerdeki hali yandi kul oldu duman yoktu ve kokusunu hissetmedim. Daha sonrasinda o yanan alevlerden 3 kagit parçası ve 1sinde hadis vardi oyle hatırlıyorum. Birde eline yüzüne kina yakmis ama kapkara olcak sekilde tutmus birisini gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,