RuyaTabirleri.com

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek, kişinin hayatı boyunca sürecek bir şansa sahip olacağı anlamına geldiği gibi, çok büyük mevkilere erişebileceği ve yüklü paralar kazanabileceği bir iş fırsatı ile karşılaşacağını da tabir eder. Demir bir kapının yüzüne doğru açıldığını gören kimseye dert, sıkıntı, keder ve gözyaşı uğramaz. Dünya hayatında tüm nimetlerden sonuna kadar faydalanır. Demir kapı güçlü bir karaktere, kitleleri ardından sürükleyecek kadar büyük bir idareci veya yönetici olunacağına da işaret eder. Rüyada görülen demir kapı içeri doğru açılıyor ve açıldığı yer boşluğa bakıyorsa, kişi tüm kazancını boş hevesler uğruna harcar ve kıymetini bilemez. Kişi kendi evinin kapısını demir olarak görüyorsa, aile birliği hiçbir şekilde bozulmaz ve mutlulukları da daim olur.

Rüyada Demirden Saray Kapısı Görmek

Demirden yapılmış bir sarayın kapısının açıldığını görmek, kişiye devletin üst kademelerinde söz sahibi olacağı bir fırsat sunulacağı, toplumu yöneten ve sözü dinlenen bir idareci olacağını işaret eder. Çok büyük kısmetleri ve şansı simgeleyen rüya kişi için güç, saygınlık ve itibar dolu bir yaşamı da tabir eder.

Rüyada Demir Bir Kapıyı Açmaya Çalışmak

Henüz zamanı gelmemiş işlerle uğraşıldığına ve daha sabırlı, çalışkan bir hayat sürdürmek gerektiğine işaret eder. Demir bir kapıyı açmaya zorlayan kişi, tüm kazancını helal yollardan ve tamamen kendi çabaları ile elde eder. Rüyada kapıyı açmak için gerekli anahtarı kaybettiğini gören kimse ise işinden olur veya ortakları varsa ayrılır. Anahtarı bulup tekrar kapıyı açmaya çalışan kişi ise, zamanla istediği mertebeye erişir.

Rüyada Demir Kapı Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin sürekli olarak hayatını ve kendisini savunmaya almak zorunda hissettiği ve güven duygusunun çok zedelendiğini gösterir. Rüyada demir kapı gören kimse, başkaları ile arasına mesafeler koyar ve duvarlar örer. Zarar görmemek için alınan tedbirleri ve bazen de kişinin gaddar bir kalbe sahip olduğunu da simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Demir Kapı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. zeyzey (27 Temmuz 2016 saat: 10:08)

  Rüyamda 2 sene önce vefat etmiş dedemin ruhu eve gelip tabakları kapıları sallıyodu Sonra ben korktuğumu be gitmesini söylüyordum. Sonra gidiyordu. Akşam babam eve geliyordu. Kapının deliğinden baktığımda siyah gözlü bir kadın vardı. Babamın içeri giriyordu ama kadın orada duruyordu. Annemle ben demir sokak kapısını kilitliyorduk ama kapının kilidi tutmuyordu.Kadın kapının önünden ayakkabılarımı alıp gidiyordu.

 2. Nezihe (09 Temmuz 2016 saat: 16:37)

  Rüyamda hayır olsun, kocam bir demir kapı var ne kadarr büyük bir kapı diyorum ve yaklaşıyorum. Yaklaşınca altında pencerenin yarısı kadar yuvarlak bir delik görüyorum. Merakla bakıyorum oradan. Kapının ardında binalari ve diger herseyin kumdan yapılmış olduğu bir şehir görüyorum. Ne kadar güzel yapmışlar diye düşünüyorum ve başımı kaldırıp ilerisine baktığımda kocaman bir deniz olduğunu gördüm. Sanki o kapının altında bulunan yerden tarifi zor çok güzel deniz manzaralı bir kum şehir gordum

 3. leyla (03 Nisan 2015 saat: 16:56)

  Rüyamda kocaman bir evim vardi. odaları geniş ferah kocamandi. Konak gibiydi saray gibiydi. Etrafi yesillikti. evin bahçe kapısı beyaz parmaklı demirden bir kapiydi. Ve gece olduğunda içimde korkuyla ben kapiyi kapattım. Yorumlarsaniz sevinirim.

 4. ayşe (12 Aralık 2014 saat: 07:53)

  rüyamda birini kaciriyoduk bi minibüs tir gibi kapalı bi şeyle .aracın açık olan yerleri yeni yapilmisti tugladan . bende bir demir kapı alıp kaldırıp oraya takıyordum. zincirle de kapıyı kilitliyordum ancak eve yakın yerde araç değiştirdik.

 5. salih (06 Ekim 2014 saat: 03:17)

  Bu gece rüyamda; evimizin daire kapisindan (demir kapisindan ) tanimadigim biri israrla iceri girmeye calisiyordu. Önce açmayıp, ikaz ettim. Daha sonra kapiyi hafif aralayip, azarlamak istedim. Fakat o anda ayagini aralanmis olan kapinin arasina koyup israrli giris istegini surdurdu. Ayagi hafif aralanmis kapiya koymus vaziyette ve kapiya yüklenip içeri girmeyi başarmak üzere iken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,