RuyaTabirleri.com

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek, kişinin hayatı boyunca sürecek bir şansa sahip olacağı anlamına geldiği gibi, çok büyük mevkilere erişebileceği ve yüklü paralar kazanabileceği bir iş fırsatı ile karşılaşacağını da tabir eder. Demir bir kapının yüzüne doğru açıldığını gören kimseye dert, sıkıntı, keder ve gözyaşı uğramaz. Dünya hayatında tüm nimetlerden sonuna kadar faydalanır. Demir kapı güçlü bir karaktere, kitleleri ardından sürükleyecek kadar büyük bir idareci veya yönetici olunacağına da işaret eder. Rüyada görülen demir kapı içeri doğru açılıyor ve açıldığı yer boşluğa bakıyorsa, kişi tüm kazancını boş hevesler uğruna harcar ve kıymetini bilemez. Kişi kendi evinin kapısını demir olarak görüyorsa, aile birliği hiçbir şekilde bozulmaz ve mutlulukları da daim olur.

Rüyada Demirden Saray Kapısı Görmek

Demirden yapılmış bir sarayın kapısının açıldığını görmek, kişiye devletin üst kademelerinde söz sahibi olacağı bir fırsat sunulacağı, toplumu yöneten ve sözü dinlenen bir idareci olacağını işaret eder. Çok büyük kısmetleri ve şansı simgeleyen rüya kişi için güç, saygınlık ve itibar dolu bir yaşamı da tabir eder.

Rüyada Demir Bir Kapıyı Açmaya Çalışmak

Henüz zamanı gelmemiş işlerle uğraşıldığına ve daha sabırlı, çalışkan bir hayat sürdürmek gerektiğine işaret eder. Demir bir kapıyı açmaya zorlayan kişi, tüm kazancını helal yollardan ve tamamen kendi çabaları ile elde eder. Rüyada kapıyı açmak için gerekli anahtarı kaybettiğini gören kimse ise işinden olur veya ortakları varsa ayrılır. Anahtarı bulup tekrar kapıyı açmaya çalışan kişi ise, zamanla istediği mertebeye erişir.

Rüyada Demir Kapı Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin sürekli olarak hayatını ve kendisini savunmaya almak zorunda hissettiği ve güven duygusunun çok zedelendiğini gösterir. Rüyada demir kapı gören kimse, başkaları ile arasına mesafeler koyar ve duvarlar örer. Zarar görmemek için alınan tedbirleri ve bazen de kişinin gaddar bir kalbe sahip olduğunu da simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!