RuyaTabirleri.com

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüyada demir merdiven görmek, çalışma hayatının zorluklarına ve kişinin aşırı gayret sarf edecek olmasına, her işin altından kalkmak için mücadele vereceğine alamettir. İş alanında rekabetin yükseleceği bir döneme de alamet olan rüya, kariyer hırsı içinde olan kişilerin karşılarına pek çok zorluk çıkacağını ancak yine de yollarından ve mücadelelerinden yılmayacaklarını, kendilerine olan güvenlerini tazeleyerek bir sonraki aşamaya geçeceklerini bildirir. Güçlü bir kişilik gösteren rüya sahibinin çevresi tarafından azmi nedeniyle tebrikler alacağını, göreceği takdirin kişide gurur verici duygulara yol açacağını ve motivasyonunu artıracağını bildirir. Bu rüya aynı zamanda herkesin yapamazsın dediği bir işi hakkıyla yapmak ve büyük başarı elde etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Paslı Demir Merdiven Görmek

Ailesinin tüm uyarılarına rağmen eskiden yaptığı hataları tekrarlayan, nasihatleri dinlemeyen ve geçmiş tecrübelerinden gereken dersi almayan kişilerin karşılaşacağı zorluklara işarettir. Paslanmış demir merdiven iş yaşamında eski usul çalışmanın kişinin gelirini düşüreceğini, acilen bir yenilenme içine girmesi gerektiğini de bildirir. Aile hayatında uzlaşmaz tavırlar içinde olan büyüklerle çıkacak sevimsiz tartışmaların kişide gönül kırgınlığına neden olacağına da yorulur.

Rüyada Demir Merdivenden İnmek

Çöküş ya da gerileme dönemine giren iş sürecinin yarattığı gergin ve huzursuz ruh halinden dolayı aşırı agresif davranan rüya sahibinin sevdiklerini kıracağı anlamına gelir. İşlerin ters gitmesinde kendisini suçlayan kimselerin içinde bulundukları çevreye ve ortama da bakmaları gerektiğini, yeni bir çıkış yolu bulmak için başlangıç noktasına dönmelerinin en doğrusu olacağını da işaret eder.

Rüyada Demir Merdiven Görmenin Psikolojik Yorumu

Babaya duyulan güven, erk duygusunun baba figürü ile özdeşleştirilmesi anlamına gelir. Kişinin yaptığı her şeyi babası veya örnek aldığı bir erkek gibi yapmaya çalışmasının da işareti olan rüya, kendine olan güvenin yüksekliğine, gözü kara şekilde davranıldığına ancak zaman zaman kişinin boyundan büyük işlere kalkışmasından dolayı içine kapanık bir hale geleceğine de işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Demir Merdiven Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Canan (23 Aralık 2016 saat: 23:51)

  Ruyada bir evde cüz sürümünü gördüm sonrada cüz bitti evime gidiyorum ordan inmek için demir merdivene inanıyorum ama merdiveni yan tarafı hayır ordada bir kızıl at var ve her tarafı at pisligi bende tam merdiveni ortasındadim uyandım lütfen bana aciklarmisiniz

 2. nurteen (15 Aralık 2016 saat: 09:44)

  Ruyamda misafirliğe gidiyorum ve evin içinde demir merdiven var herkes o merdivenden çıkıyor cocukkarda dahil benim kizimda ama ben çıkmaya çalışıyorum bi türlü çıkamıyorum merdiven yerinden kopuyor ben yinede çıkamıyorum.Ruyamda kizimin merdivenden çıkıp teras gibi biyere geldiğini görüyorum ve ordan düşecek diye korkuyorum ama kizimin yanına gidemiyorum.

 3. Melih (29 Kasım 2016 saat: 00:43)

  5 veya 6 tane ard arda gelen tsunami dalgalarindan kurtulup bir binanın yukarısina merdiven ile çıkmaya çalışıyorum fakat merdiven binaya yaslı değil ve sallanıyor bende onu sabitlemeye çalışıyorum ama olmuyor sallanmaya devam ediyor. yukarda ise sevdiğim bir kaç kişi var kim olduğunu hatırlamıyorum . Bu rüyayı yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 4. maruf (31 Ekim 2016 saat: 10:13)

  50 veya 60 basamaklı bir tarafı binaya yapışık diğer tarafının korkuluğu yarıya kadar var olan basamakları esneyen demir bir merdiven kucağımda 3/4 yaşlarında erkek çocuğuyla inmeye çalışıyorum 15 basamak indim gerisini korktuğum için inemedim oturduğum yerde kaldım

 5. Nurten (23 Ekim 2016 saat: 09:10)

  Rüyamda bie balkondan aşağıda yolda biri huzursuzluk çıkarıyor yardım etmek için inmek istiyorum. Duvarda dik gri boyalı demir bir merdiven var. İnmek için tutuyorum ama bir tarafı duvara sabit diğer tarafı yerinden çıkmış çok sallandığı için inmekten korkuyorum. Tekrar tutup sabitlemek istiyorum olmuyor o şekilde inip inemeyeceğimi düşünüyorum denemek için cesaret etmek istiyorum. Ama o korkuyu hissederken uyanıyorum.

 6. Lütfiye (30 Kasım 2015 saat: 11:06)

  Rüyamda babamdan telefon geliyor evden çıkıp hızlı bir şekilde merdivenlerini iniyorum merdivenleri inerken yol bitiyor demir bir korkuluk kafes gibi bir durum demir onun içinden geçmem gerekiyor içine giremeden uyandım ama çok etkilendim rüyada n

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,