RuyaTabirleri.com

Rüyada Demlik Görmek

Rüyada demlik görmek, rüyayı gören kişiyi sevmeyen, çekemeyen ve iyiliğini istemeyen kişilerin bir araya gelerek onun hakkında konuşmalarına, onu kötülemelerine, karalamalarına ve ayağını kaydırmak için çabalamalarına rivayet edilir. Art niyetli kişilerin el ele vererek ortak şekilde hareket etmeleri anlamına gelir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, nankörlük ve vefasızlık göreceğine tabir edilir.

Rüyada Demlik Yıkamak

Rüyayı gören kişinin kendisine mutluluk, hayır ve iyilik getirecek adımlar atacağına ve tabiri caizse ayağına dolanan art niyetli, kem gözlü, kötü düşünceli kimselerden de arınacağına işaret eder. Kişi, bu kimseleri hayatından çıkarmakla yarınları için en isabetli kararı almış olacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Demlik Almak

Bu rüya hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin aile yaşantısında aradığı sıcaklığı, birliği, bütünlüğü, dayanışmayı ve huzuru yakalayacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hane içinde tabiri caizse tıkırının yerinde olacağı ile tabir edilir.

Rüyada Demlik Kırılması

Rüyayı gören kişinin uğursuzluk yaşayacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağına ve bu durumun hem sosyal hem de özel hayatına yansıyacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Demlik Temizlemek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde yaşamında olumlu değişiklikler olacağına, hanesindeki tüm sıkıntıların, dertlerin ve problemlerinin çözüleceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendisine hayır, uğur, bolluk ve bereket getirecek adımlar atacağına yorulur.

Rüyada Demlikte Çay Görmek

Helal yollardan ekmek kazanmaya, sadaka ve zekât vermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın kendisine nasip ettiği sayısız nimetten ve yüklü kazançtan dolayı ona olan şükran borcunu bu yolla göstermeyi hayatının sonuna kadar görev bileceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: