RuyaTabirleri.com

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek

Rüyada deniz kabuğu görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük projeler gerçekleştirmek istediğine ve bunun için kendi bilgi, beceri ve yeteneklerini kullanacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine tabir eder. İş hayatı ile ilgili çalışmaların gerçekleştirilmesi için uzunca bir süreliğine yurtdışına gidebileceğine ve bu şekilde büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Deniz Kabuğu Toplamak

Rüya sahibinin iş hayatında çok sıkı ve çok iyi bir iş gerçekleştireceğine, bu işi yaparken çok büyük bir çaba gösterip çok emek harcayacağına ve yakın bir zamanda çok büyük kazançlar ve başarılar elde ederek yaptıklarının karşılığını fazlası ile alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada Deniz Kabuğu Topladığını Görmek

Rüyada deniz kabuğu toplamak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok emek sarfedileceğine ve bu emeğin bir gün karşılığının muhakkak alınacağına delalet eder.

Rüyada Deniz Kabuğu Bulmak

Rüyayı gören kişinin yapmak istediği işte, gerçekleştireceği projede ve çalışmalarında çok büyük destekler alacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada Deniz Kabuğu İçinde İnci Görmek

Rüya sahibinin, çok büyük zorluklar ve çok büyük ve tarifsiz sıkıntılar çekerek, büyük tartışmalar ve sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışarak çok iyi bir birliktelik yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, kendini insanlardan saklayan, çok iyi ahlaklı ve anlayışlı bir kısmet ile hayırlı bir yuva kuracağına tabir eder.

Rüyada Deniz Kabuğundan Deniz Sesi Duymak

Hasret duymaya, hasret duyulan kişilere kavuşmaya, çok huzurlu bir duruma gelineceğine ve sevinçli günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aslı çelik (14 Aralık 2014 saat: 01:13)

  Rüyamda şuan birlikte olduğum sevgilimi terk edip eski sevgilime döndüğümü gördüm.Birlikte dağ başında bir evde saklanıyoruz ve herkes bu duruma tepkili.Fakat biz çok mutluyuz.Daha sonra tek başıma şehre iniyorum.Ve şuanki sevgilimi görüyorum.Ben bana kızmasını beklerken o hala beni sevdiğini söyleyip avuç dolusu deniz kabuğu ve şeker veriyor.Kabukların üstüne değişik desenler var meğer bana büyü yapacakmış.Ona acıyıp ve böylesinin daha mantıklı olacağını düşünüp kabuklara bakacak oluyorum ama aşkımdan vazgeçemiyorum.O yüzden bakmıyorum ama son anda şekerlerden birinin ağzımda olduğunu fark ediyorum,korkuyorum.Ne olacak şimdi diye düşünürken uyandım.

 2. nehir (20 Kasım 2014 saat: 13:50)

  Deniz kenarindayim bi bataklik gibi sonra deniz kabuklari topluyorum cok buyuk porselen gibi cok degerli denizi dinliyorum kaciyorum birinden bi yerdrn gecerken cenaze feryatlari duyuyorum ailemin yaninda oluyorum yolculuga cikcaz cikamiyoruz dikenli teller silahlar var. Aglayan insan var. Ruyamda bu gorduklerimi esime anlatiyorum ruya icinde ruya gibi bisey. Deniz kabuklari kiriliyo elimde. Surekli farkli yerlerdeyim bi yerden kacarken baska yerde buluyorum kendimi

 3. ismail (06 Kasım 2014 saat: 08:31)

  çekilmi suda kalan balıkları toplayıp yola atıyorum alabalık ve sazan birde timsaha benzer şeffaf birşey canlı oltaya takılmışcanlı yakalıyorum oltadan kurtarıyorum ne olduğunukimse bilmiyor birisi istiyor veriyorum deniz kabukları etrafda onları topluyorum başkas bir yerde yığınla var onları toplarken başkaları geliyor onlarda geliyor hepimize yeterinden çok var ve içinden tarihi şeyler çıkıyor ayakkabılarımı kaybediyorum vede 2sefer

 4. Aynur (12 Haziran 2014 saat: 10:48)

  Rüyamda hafif dalgalı denizin başında deniz kabukları görüyorum ve içinden renk ve şekil değiştiren balık türü çıkıyor deniz yıldızı gibi bir şey olmalıydı. Ona bir an dokunun ca bırakıyorum daha sonra karşıma rüyamda deniz anası diye hitap ettiğim kucuk deniz anası çıkıyor onu alıyorum baskalarina göstermek için alıyorum. Daha sonra denizin yanında biraz yürüdük ten sonra ne yapacam yazık günah deyip deniz e tekrardan bırakıyorum onu sonrada uyanıyorum zaten

 5. tugba karalar (04 Mayıs 2014 saat: 14:44)

  Deniz kenari ama yemyesil otlarin uzerinde oturuyorum. Anladigim bir arkadasim da baskalariyla bir masada ileride oturuyor. Ona goruselim diye isaret ediyorum ve digerlerine gorumemeye calisiyorum. Bu arada kocaman bir deniz kabugu buluyor ve sesini dinliyorum sonra o da bu sesi sever diyorum ve bos bir karton kutu buluyorum icine koyuyorum. Tam oradan uzaklasacakken bir tanecik papatya goruyorum sandalyesinin hemen arkasinda kipirdamamasini soyluyorum ama guvenmiyorum ona ve uyaniyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,