RuyaTabirleri.com

Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmek

Rüyada deniz kenarında ev görmek, dönüm noktası haline gelecek bir karar alınacağını, kişinin işe güce ara vererek ailesiyle beraber sayfiye yerine yerleşeceğini ve huzurlu bir hayatın başlangıcını yapacağını ifade eder. Deniz kenarında bahçeli, geniş ve yeni bir ev görmek ömür boyu sürecek bir şansın işareti olduğu gibi, kalabalık ailelerin, bekarlar için akraba ve sosyal çevresi fazla olan biriyle aşk yaşayacaklarını tabir eder. Deniz kenarında eski bir ev görmek ise fakir ama huzurlu bir hayatın, ilerleyen zamanlarda artacak olan gelirin müjdecisidir. Bir dönemin kapanıp, yeni bir dönemin başlayacağını delalet eden rüya, her türlü ayak bağından ve bağımlılıktan kurtulmak üzere olunduğunu, kendi başına işini çevirmeyi ve başarıyı da bildirir.

Rüyada Deniz Kenarında Ev Almak

Akıllıca bir yatırım yapılacağını işaret eder ve bu yatırımın ilerleyen zamanlarda kişiye beklenmedik geri dönüşleri olacağını, çoluk çocuğunu en iyi şekilde yaşatmayı, gelecek için planlar yapmayı ve destek görmeyi tabir eder. Ortaklarla kurulan yeni bir işin habercisi olan rüya taşınmak, başka bir ülkeye gitmek veya yerleşmek, iş nedeniyle uzun ama keyifli yolculuklara çıkmak manasına da gelir.

Rüyada Deniz Kenarında Yıkılmış Ev Görmek

Her şeyin yolunda olduğunu, sorunsuz işlediğini düşünen rüya sahibinin hesaba katmadığı bir aksilik yaşamasıyla beraber ağız tadının bozulacağını ve keyfinin kaçacağını bildirir. Planların, programların ani şekilde bozulmasıyla yeni yollara girileceğini, huzursuz düşünceler içinde olmaktan dolayı mutsuz hissedileceğini bildirir. Aile çevresinin kişiden uzaklaşacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına da yorumlanır.

Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutluluk, huzur ve sakinlik arayışı içinde olan kişilerin kendilerini kalabalıklarda ve yabancı insanların yanında iyi hissetmediklerini, kaçış içinde olduklarını bildirir. Öte yandan çabaların, gayretlerin başkaları tarafından görülmesi istendiğinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: