RuyaTabirleri.com

Rüyada Deniz Suyu Görmek

Rüyada deniz suyu görmek, kişinin muratlarının gerçekleşmesine yorumlanır ama deniz suyunun rengi, kirli veya temiz olması da rüya tabirini etkileyen faktörlerin başında gelir. Genel anlamda deniz suyu rahatlamak ve ferahlamak manasına gelir ki, özellikle hapiste olan kişiler için beklenmedik beraat kararlarına, tutukluluk halinin sona ermesine, suçlanmalardan ya da iftiralardan aklanmaya da alamet eder. Kişiye çok uzunca bir süredir rahat vermeyen, uykularını kaçıran ve endişeler içinde kıvranmasına neden olan bir sırrın açığa çıkması sonucunda rahatlamasına, hafiflemesine ve daha iyi hissetmesine de yorumlanır. Deniz suyu, miras elde etmeye, kazanılan parada artış olmasına, zenginliğe ve servet sahibi biri olmak anlamlarına da gelir. Kısmet bolluğu şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bulanık Deniz Suyu Görmek

Kuşkuya düşmek demektir ve özellikle rüya sahibinin en yakınındaki kişilerle ilgili ciddi şüphelerinin oluşacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine ve bugüne değin bildiği doğrularla ilgili yeniden bir analize girmesi gerekeceğine işaret eder. Bekar bayanlar için çok can sıkıcı bir iftiraya veya dedikoduya malzeme olmaya, kısmetlerin uzaklaşmasına yorulur. Evli kimseler için eşleriyle aralarına girecek soğukluğun, aile üyeleri arasındaki kavgaların ve tatsız konuşmaların da ifadesidir.

Rüyada Dalgalı Deniz Suyu Görmek

Büyük mücadeleler vermek zorunda kalınacağını ve özellikle iş yaşamında atılacak adımların beklentileri karşılamayacağını, hayal kırıklıkları kadar maddi açıdan kayıplara uğramanın da tabiridir. Ruhsal karmaşaya, gelecek hedeflerinde başarısızlığa uğramaya ve ikili ilişkilerde sürekli kavgalı bir sürece girileceğini de haber verir.

Rüyada Deniz Suyu Görmek

Aydınlatmak istenilen bir olaya işarettir ve çoğu kez, birincil derecede yakınlarını bilinmeyen bir şekilde yitiren kimselerin, bu olayları araştırmaları, sırları açığa çıkarmaları için normal hayatlarında sürdürdükleri çabanın bilinçaltındaki yansımasıdır. Ruhen huzur bulmak isteyen kişilerin, geçmişteki hatalarından arınmak veya yaptıkları yanlışları silmek için verdikleri mücadelenin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!