RuyaTabirleri.com

Rüyada Deniz Yıldızı Görmek

Rüyada deniz yıldızı görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri çeşitli şanssızlıklar ve sıkıntılardan ötürü ters giden hayatının yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına ve uzun bir zamandan beri kapalı olan şansın ve kısmetin açılacağına ve rüya sahibinin büyük şanslar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Deniz Yıldızı Toplamak

İş hayatında ve sosyal hayatında çok güzel şeyler ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Deniz Yıldızı Bulmak

İş hayatında çok güzel durumlar ile karşılaşan rüya sahibinin, aile hayatında da çok iyi ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Canlı Deniz Yıldızı Görmek

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güzel haberler alarak mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda, büyük bir rahatsızlıktan muzdarip olunmuşsa eğer kısa zamanda geçeceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Deniz Yıldızı Görmek

Uzun zamandan beri hayali kurulan ve gerçekleştirildiğinde rüya sahibine çok büyük kazanç sağlayacak olan bir projenin yakın bir arkadaştan alınan destek sayesinde gerçekleştirileceğine ve rüyayı gören kişinin, çok büyük bir mutluluk ve özgüven duymasını sağlayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Deniz Yıldızı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derya (21 Ekim 2014 saat: 10:07)

    Rüyamda 10-15kişiyle birlikte denize gidiyorduk ama hiç birini tanimiyorum. Yanimizda bide öğretmenizim vardi. Denizin dibinde yüzüyoduk tüpümüz filan hiç bişey olmadan. Deniz canlilarini görüyorduk ögretmen de bize onlari tanitiyodu konusabiliyoduk ayni zamanda. Sonra ben deniz yildizlarini gördum onlara gosterdim toplayalim dedik ama dikenleri batar mi diye korkuyodum. Bir sürü çesit çesit deniz yildizi vardi daha once hic gormedigim tiplerde renkleri farkli farkliydi. Sonra onlari topladık.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,