RuyaTabirleri.com

Rüyada Deniz Yolculuğu Görmek

Rüyada deniz yolculuğu görmek, ferah ve güzel duygulara işarettir. Maddi kayıpların yerine koyulacağı güzel günlerin kapıda olduğunu, yakın geçmişte kişiyi üzen ne kadar sorun varsa bir bir sona ereceğini, darda kaldığında dostunu düşmanını öğreneceği için olumlu tecrübeler edineceğini ifade eder. Açık havada deniz yolculuğu görmek her türlü dileğin kabul olacağına ve iyi şans elde edileceğine, bahtın güleceğine tabirdir. Huzurlu olmak, her alanda dengeyi korumak ve sevilen kimselerle ahenk içinde yaşamak manasındadır. Dinamik bir hayatı olan rüya sahibinin kendisini dinlemek, ruhani açıdan iyileşmek için yalnızlığa ihtiyaç duyacağını ve tek başına bir yolculuğa çıkacağını bildirir. Beraberliği olanların baş başa gidecekleri romantik bir tatili de ifade eder. Dalgalı denizde, kötü hava koşullarında deniz yolculuğu görmek ise kariyer yapan kişiler için rakiplerinin dişli çıkacaklarını, onları alt etmek, kendilerini kanıtlamak için fazladan efor harcamak zorunda kalacaklarını işaret eder.

Rüyada Deniz Yolculuğuna Çıkmak

Her zaman bir çıkış bulan, sorunları ile boğuşmak yerine ne yapabileceğini düşünen rüya sahibinin bu özellikleri sayesinde iş hayatını kolaylıkla düzene sokacağını, yaşadığı olumsuzlukları bile kar elde edecek duruma dönüştüreceğini bildirir. Zengin bir maneviyata sahip olunduğunu tabir eden rüya, maddi kazançlar kadar ruhen de kendini geliştirmek isteyen rüya sahibinin bu dönemde değişik arayışlar içine girebileceğini, yolculuklara çıkarak yeni insanlarla tanışacağını tabir eder.

Rüyada Gemi Görmek

Büyük, yolcu gemisi görmek uzaktan gelen sevindirici haber demektir. Kişi kendisini de gemi içinde görürse bir sınavda başarı elde eder, rütbe sahibi olur ya da mevkisi yükselir. Ticaret veya yük gemisi görenlerin iş hayatları herkesi imrendirecek kadar başarılı olur ve zenginleşir. Tersaneye çekilmiş, kullanılmayan, bakımsız bir gemi görmek yapılan işte yanlış yöntemler kullanmak nedeniyle daha az gelir sahibi olmak anlamındadır.

Rüyada Deniz Yolculuğu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin içgörü ile hareket ettiğini ve karşılaştığı sorunlarda çözümü tamamen önsezileriyle hareket ederek bulmaya çalıştığını, olaylara farklı yaklaşımlarda bulunmayı tercih ettiğini ifade eder. İlişkilerde barışçıl bir tutum izleyen kişilerin her zaman sakin kalmayı seçtiklerini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!