RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada denizaltı görmek, rahatlığa, önemli olmayan, üzerinde durulmayacak, gülüp geçilecek konulara,  zorluk yaşamamaya, masa başında çalışıp, kolaylıkla para kazanmaya delalet eder. Güzelliklerle geçecek bir hayata delalet eder. Şans, uğur ve kısmete işaret eder. Hayırlı olacak fırsatlar yakalamaya tabir edilir. Bu rüya bazen de gün yüzüne çıkmamış ve henüz aydınlanmamış meselelerin ortaya çıkıp, kişinin müşkül durumlarda kalacağına işaret eder.

Rüyada Denizaltı Gemisi Görmek

Rüyada denizaltı gemisi görmekle, denizaltı görmek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin güzelliklerle, hayırlı olacak olaylarla ve iyi kimselerle karşılaşacağına delalet eder. Rahat ve kolay bir hayat yaşamaya, huzurlu ve mutlu olmaya yorulur. Ayrıca sırların açığa çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Denizaltına Binmek

Rüyasında denizaltına bindiğini gören kişi, işlerini yoluna koyacak, hayatındaki karışıklıkları giderecek, kararsız kaldığı konularda sağlıklı adımlar atma girişiminde bulunacak, işlerini büyütecek ya da daha iyi iş teklifleri alıp, bu şansı en doğru şekilde değerlendirerek rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Batık Gemi Görmek

Rüyada batık gemi görmek, selamete kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dertlerinin, sıkıntılarının ve sorunlarının çok geride kalacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına ve hayatının geri kalanında yüzünün güleceği ile ifade edilir.

Rüyada Çapa Görmek

Rüyada çapa gören kişinin beyhude hayallere kapıldığı için oradan oraya sürüklenip, heba olacağına ve sonunda da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi, kendisinin de inanmadığı bazı duygular ve düşünceler içinde olacak, bunlardan yana hayır göremeyeceği için boş yere üzüldüğüyle kalacak demektir.

Rüyada Sualtı Şehri Görmek

Rüyada sualtı şehri görmek, rüya sahibinin ortak bir amacı gerçekleştirmek ve beyin fırtınası yapmak için, kendisiyle aynı fikirde olan kimselerle bir araya geleceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Denizaltı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elif (09 Mart 2014 saat: 11:22)

    rüyamda köyüme gitmiştim. daha önce görmediğim mekanik bir aletle çok yakınımda duran bir kuyu ağzından suyun altına bakabiliyordum. kuyunun altı çok genişti , deniz gibiydi. orda daha önce kimsenin görmediği batık bir şehir gördüm. şehrin giriş sütunları görünüyordu. sütunlar mermerdendi. oldukça kalın ve uzunlardı. sonra şehrin içerisini görmeye çalışıyorum ve yerlerde altın paralar ve değerli eşyalar görüyorum. sevindim ama elime almadm

  2. ege (23 Şubat 2014 saat: 17:15)

    rüyamda denizin içinde denizaltına benzer beyaz bir kapsülün içindeydim. sonra biri dışardan kapsüle vurdu daha önce görmediğim bi kadın içerde belirdi ve bana vurmaya kalktı içeriye su girmeye başlamıştı kapsülün kapısı açıldı ve ben kendimi bi anda suyun içinde buldum
    denizin tavanı kapalıydı ve çıkış yoktu tavandan aşağıya tahtalar inmeye başladı hepsini kırdım ve sonra denizin altında bi binaya girdim burası hastaneydi içerde organlar vardı sonra birden uyandım… çok acayip bi rüyaydı..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,