RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada denizde balık görmek, rüya sahibinin çok kısmetli olduğuna fakat tabiri caizse armut piş, ağzıma düş mantığında olduğu sürece şansının da kısmetinin de kendine hayır getirmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çalıştığı, azmettiği ve kendine inandığı sürece asla işsiz ve ekmeksiz kalmayacağına ve geçim zorluğuna düşmeyeceğine alamet eder. Kişi, cesaret edip adım attığı sürece bereketli bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyada Denizde Balık Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin başarıya çok yakın olduğu anlamına gelir. Kişi, vazgeçmediği, ısrarcı olduğu ve mücadeleci ruhunu kaybetmediği sürece her işte muvaffak olacak, hem rızkı ve kazancı bol olacak hem de dünya mallarından yana hiçbir eksiği olmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Denizde Balık Tutmak

Rüyayı gören kişinin geleceği ve hayatı için atacağı adımların ve alacağı kararların kendisine hayır, mutluluk, huzur ve zenginlik getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının açık olacağı ve en karlı işlere atılarak özellikle de meslek hayatında dönüm noktası yaşayacağı günlerin çok yakın olduğuna alamet eder.

Rüyada Denizde Balık Ağı Görmek

Rüya sahibinin hayatını idame ettirmek, geçimini sağlamak ve karnını doyurmak için yaptığı işlere ve gelir kaynaklarına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ekmek teknesi dediği işine ve kazancını elde etmesine vesile olan kolundaki altın bileziğe delalet eder.

Rüyada Denizde Balık Gibi Yüzmek

Rüyayı gören kişinin yeteneklerine, ilgi alanlarına, becerisi olduğu konulara ve bunları gelir elde etmek için kullandığına işaret eder. Rüya sahibinin sanatı sayesinde hayatını kazandığına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşıladığına rivayet edilir.

Rüyada Denizde Balık Isırması

Rüyayı gören kişinin ayağını kaydırmak, adını lekelemek, başarısına, mutluluğuna, kazancına, şansına ve de kısmetine engel olmak isteyen kimselere ve bu konuda ısrarcı olduklarına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Denizde Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (28 Mayıs 2015 saat: 13:30)

    rüyamda komşularla vedalaşıyorduk yaşlı bi adam anlımdan öptü.ablam ve kız kardeşimle arabaya binip düm düz bir yolda ilerliyoduk. kara yolu dışında her yer çimenlik alandı. hızla ilerliyodum yol bitti kardeşim bağırdı duur denize uçucaz diye, denize çok yaklaşıp birden durdum.

  2. gülden (22 Şubat 2015 saat: 01:38)

    rüyamda balıkların irili ufaklı bol miktarda olduğunu ve o denizde çoçuklarım ve boşanmış olduğum eşim ile birlikte yüzüyorduk balıkları net gördüm dalgalar çoktu sonra gece oldu deniz durulmuş ve geri çekilmişti ve balıklarda yoktu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,