RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin, çok iyi, dürüst ve ahlaklı biri olmasına rağmen yapacağı bir hata ya da yakalanacağı bir bağımlılık yüzünden çok kötü şeyler yapacağına ve kendisinden hiç beklenmeyen bir şekilde kötülük yapmaya başlayacağına delalet eder.  Ve rüya sahibi, eğer kendisini toparlamazsa hem çok sevdiği ailesini hem de hayatını kötü bir noktaya götüreceğine işaret eder. Ayrıca, rüyada denizde boğulmak, şehit düşmeye de tabir eder.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Çekilen bir hastalıktan ötürü artık sona gelindiğine, sağlığın bozulmasına, vefat etmeye ve çok büyük sorunlarla karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu, gerçekleştirmeyi çok istediği bir arzusuna en kısa zamanda kavuşacağına alamet eder. Çok büyük başarı elde etmeye ve yüklü miktarda para kazanmaya rivayet eder. İlimde ve sanatta çok güzel ve hayırlı işler yaparak insanlar tarafından sevilmeye de delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Görmek

İşten güçten el etek çekildiğine, sorunların görmezden gelindiğine ya da üzerinin örtüldüğüne ve sürekli sefa sürüldüğüne, sürekli eğlenildiğine ve neredeyse dünya hayatına dalıp ahiretten ve cennetten vazgeçildiğine tabir eder.

Rüyada Denize Düşmek

Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir durumun ardından eline yüklü miktarda bir para geçeceğine ve bu sayede işlerinde çok büyük ve hayırlı atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada Denizde Boğulmaktan Kurtulmak

Uzun bir zamandan beri yalnız olan rüya sahibinin, kendisine uygun, alçak gönüllü, sevecen ve çok iyi bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ve bu sayede çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Deniz Görmek

Olumlu ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. İstenen ve amaçlanan her şeyin gerçek olacağına ve hayal edilen her şeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Denizde Boğulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Damla (16 Aralık 2014 saat: 09:51)

  Denizdeydim etrafımda ise insanlar vardı. Yanımdada bir kadın vardı sarı saçlı ona tutunuyordum. Çünkü Deniz’in içi taşlıydı ayağıma batıyordu . Birdenbire top yüzüme geldi ve deniz ayağımın altından gitti. Artık ayağımıda basamıyordum. Yanımdaki kadın ismimi söyleyerek beni çağırıyordu. Etraf değişmişti su yüzüme geliyordu . Kadın kolumdan tuttu ve beni çekmeye başladı ve beni kıyıda demirliklerin olduğu biryere getirdi.
  Bu arada ben 12 yaşındayım ve rüyamı yaşıma göre yorumlarsanız sevinirim.

 2. meryem (09 Aralık 2014 saat: 11:07)

  rüyamda eşimle balık ekmek alıyoruz ancak ekmeğin içine bizim sevmediğimiz balık koyuyorlar,o balığı sevmediğimizi söyleyip alabalıkla degiştiriyoruz ama o an ben sudan balık cıkarmaya
  çalısıyorum güya alabalığı ben tutmaya çalısıyorum,işyeri sahibi bir alabalık temizleyip elime veriyor ben ugrasırken benden önce çıkarıp…bu rüyayı gördükten sonra uyandım tek
  rar uyuduğumda ise denizin ortasındayız bir botta ama ben suyun üstünde yürüyorum cok normal bir sekilde botta 2 komsum ve küçük oğlum varmış,o ara bir gemi gelip onlara çarpıyor ve onlar batıyorlar kayboluyorlar,dalğıçlar arıyor ama nafile,içimin bir tarafında umut bir tarafında cok büyük bir acıyla evlat acısıyla uyandım …sizce bu iki rüya nasıl yorumlanır

 3. lale (04 Temmuz 2014 saat: 07:44)

  Rüyamda nişan günümmiş erkek arkadaşım geç geliyormuş ve kenara beni çekip kafasının çok karışık olduğunu ve erteleyecegini soyluyor her yer çiçekler misafirlerde gelmiş bende denize atlıyorum,boğuluyorum ve sonradan gene kendi cenazenin sudan çıkarılışına bakıyorum ve bu arada polis kimlik kontrolüne yakalanıyorum fakat kimligimde ölü diye çıkınca polisde biraz hırpalanıyor um,hocam rüyamı yorumlamanızı bekliyorum,iyi günler

 4. seçil heper durmaz (07 Mayıs 2014 saat: 14:44)

  Rüyamda oğlum denizde yuzerken denizde dalga olmadigi halde su yutmaya basliyor ve boguluyor. Ben kurtarmaya çalışıyorum suni tenefus yapiyorum ağzından burnundan sular çıkiyordu. Yüzü bembeyazdi.Oglumu kurtaramadim okadar acı cektimki.Basim örtülüydu çok kötü oldum herkes bas sağlığına gelip beni teselli etmeye çalışırken onun sesiyle uyandim ve ben bu ruyayi surekli görüyorum.

 5. Ceyda (04 Mayıs 2014 saat: 11:22)

  Annem ve Teyzem birlikte bir vapur a binmiştik rüyamda…Sonra Birden anlamadığım bir şekilde suya düştüm. Boğulma başladım. ..nefes alamıyordum. .Başım dönmeye ve ne kadar mümkün olabilirse suda ağlamaya başlamıştım. ..suyun gittikçe derinlere batıyordum. ..kurtulmaya çalışıyor kurtulamıyordum…Sonra uyandığımda babaannemin evindeydim…Başım hala ağrıyor etrafta gezinemiyordum midem bulanıyordu. .Etrafta annem babam amcam sürekli nasıl olduğumu soruyorlardi. .meğerse 14 gün uyuya kalmışım bir nevi koma gibi…Bazı kişiler nedense boğulduğuma inanımıyorlardı. .Sonra rüyamda bitti ve uyandım açıkça söyleyim gerçekten çok ağladım…lütfen rüyayı yorumlar mısınız? Lütfen. ..

 6. Batuhan (24 Nisan 2014 saat: 08:03)

  karışık bi rüyadan sonra dağa çıkıyorum dağdaki betonlu çakıl taşlı fildişi renginde zemin var ve bu zemin çok temiz bi okyanus görüntüsünde denizin tam dibindeki, hemen 2 metre kadar üstünde o alandayken denzi fotoğraf çekip birisine yollayacaktım tam çekerken yüksek gelen bi dalgayla kendimi birden suyun içinde buldum suyun dibinde bogulurken kurtulmaya çalışıyorum, suyun altı net bi şekilde belli oluyo birden dibe daldığım için çıkmaya çalıştım denizin dibindeki nesneleri alınca rahatlıyorum biraz nefes alabildiğimi farkettim sonra birdenbire kendimi başka bi yerde buldum. Rüyamı yorumlar mısız?

 7. merve (10 Nisan 2014 saat: 07:44)

  Erkek arkadasimla deniz kenarında oturuyoduk. Denizde yuzustu bu adam gordum hareketsizdi. Dalga baslamisti. Erkek arkadasim kurtarmak istedi ama ben gitmesini istemedim elinden sıkıca tuttum. Erkek arkadasimin en yakin srkadasini gorduk . O denize atlayıp boğulan kisiyi kurtarmaya calisiyodu. Sirtina alip cikartti betona oturttu. Adam gozlerini acti konusmaya basladi ama surati mosmordu. Sonra hava birden karardi erkek arkadasim elimi tuttu eve gidelim dedi ama arkadasini gorememistik. Denizden cikan 3 adam gorduk. Arkadasima bisey oldu dedi ama arkadasi ben burdayim iyiyim geliyorum dedi ve yanimiza geldi eve yurumeye basladik. Ruyami yorumlarmisiniz ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,