RuyaTabirleri.com

Rüyada Denize Atlamak

Rüyada denize atlamak, genelde hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çaba göstererek ve çok uzun zamanlar çalışarak çok büyük başarılara imza attığına, bu sayede çok rahat bir hayat sürmekte olduğuna ve iş hayatında daha çok kazanç getirecek işlere gireceğine çok daha büyük ve hayırlı çalışmalar ile uğraşacağına ve en sonunda çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok derin duygusal tarafları olduğuna ve bazen bu tarafların ağır bastığına rivayet eder.

Rüyada Denize Atladığını Görmek

Rüyada denize atlamak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel olaylar ve kişiler ile karşılaşacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Denize Atlamak

İş hayatında çok iyi bir durumda iken yaşanan sıkıntılar yüzünden çok kötü bir olaya ya da kişiye sırtını dayayarak hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, destek veren kişi kötü ya da zararlı biri olsa bile ulaşılan şeyin hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada Gemiden Denize Atlamak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı bir kademede ya da yerde olduğuna, girişeceği yeni işler ve çalışmalar sayesinde daha büyük bir kazancın ve başarının içine gireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada Denize Atlamak ve Yüzmek

Çalışma hayatında kazanılan zenginliğin ve saygınlığın, yardıma muhtaç insanlara yardım edilmesi, yaralarının sarılması ve sıkıntılarının giderilmesi için kullanılacağına ve bu sayede Allah’ın rızasının yerine getirilmiş olacağına ve kalben çok rahat bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Denize Atlamak İle İlgili Rüyalar;

 1. cemre (04 Ocak 2015 saat: 11:15)

  Rüyada birileri beni zorla denize atıyor.Sonra ise denizde köpek ve yılan balıklarıyla karşılaşıyorum ama bana zarar vermiyorlar ve onlarla beraber deniz turu yapıyoruz ve balıklarla oyun oynuyoruz ondan sonra beni kurtarıyorlar.Rüyam ne anlama geliyor.Yanıtlarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler…

 2. Recep dal (12 Kasım 2014 saat: 06:54)

  Rüyada tanımadığım boylu poslu biriyle gemiden denize atlayarak intihar etmeyi planlıyoruz o adam ayağına zincirleme demir ağırlık bağlayıp atlıyor bende hiç bişey bağlamadan atlıyorum suya düşünce ben vaz geçiyorum ve kendimi kurtarıyorum ama o batıyor dışarı çıkınca onu kurtarmak için yardım buluyorum oda çıkartılıyor 20 dakkA suda kaldığı söyleniyor önce öldüğünü görürken sonra canlandıgını görüyorum seviniyorum ..rüyamın yorumu nedir?

 3. birgül (02 Mart 2014 saat: 13:34)

  rüyamda bir arabalı feribot iskelesindeyiz feribotların yanaştığı yerde eşim bi tanıdığımız bayanı kurtarmış nasıl kurtardığını denize nasıl atladığını gösteriyor ve denize atlıyo çivi gibi ama sadece beline kadar ıslanıyo 2-3 mt kadar yürüyüp denizden çıkıyo sonra bizim araca biniyo birden kuruyo ailece arabayla feribota binmek için ilerliyoruz ama arabaların tüm kapıları açık arabamız bir küçük minibüs

 4. sermin bakır (10 Şubat 2014 saat: 13:06)

  rüyamda eşim küçük olum ve ben denize açıldık eşim bir kanoda biz olumla tuhaf bir yelkenli gibi bir şeyle gidiyoruz denizde olum denize düştü yüzme bilmiyor ben bağırmaya başladım kimse yardım etmiyor eşimde öylece bakıyor birşey yapmıyor ben atladım denize oğlumu kurtarmak için ama bende yüzme bilmiyorum oğlumu yakaladım boğuşurken öyle suyla bir anda kedimizi sahilde buldum kurtulmuşuz ikimizde bu gördüklerim ne anlama geliyor

 5. yasemin (23 Ocak 2014 saat: 14:30)

  Rüyamda teyzemin güzel yeşil ve beyaz renkte bir tabutta olduğunu gördüm ama kendisi ölmemiş ..
  Ayrıca kendimi bir yat veya teknede gördüm ..denize atladım vetekrar tekneye çıktım ..diger bir rüyam ise çok yaşlı bir teyzeyi ütü yaparken gördüm ve eyrafımdaki insanlara niçin o teyzeye ütü yaptırıyorsunuz o çok yaşlı siz yapın utüyü diye kızıyordum ..
  Bu gördüklerim ne anlama geliyor …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,