RuyaTabirleri.com

Rüyada Denize Girmek

Rüyada denize girmek, çok makbul ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin dünya üzerinde gerçekleştiremeyeceği hiçbir amacı olmayacağı anlamına gelir. Hedeflere ulaşmaya, başarılı olmaya, sabır göstermeye, zorlukları yenme gücüne sahip olmaya ve güçlü bir kimse haline gelmeye alamet eder. Rüyayı gören kişinin önünün çok temiz, aydınlık ve parlak olduğu bu sayede de yaşamının kolay olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Denize Girdiğini Görmek

Rüyada denize girdiğini görmek, mutluluk verici olaylar yaşamaya, müjdeler ve sürprizlerle karşılaşmaya, sahip olmak istediklerine kavuşmaya, dualarından hayır görmeye delalet eder. Rüya sahibinin hedeflerine adım adım kararlı şekilde ilerleyeceğine ve bunun için en doğru yolu kullanmayı başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek, rüyayı gören kişinin namusu ve onuru ile yaşadığına, şerefine, adına ve ekmeğine leke sürmediğine, hak yolundan ayrılmadığına ve inancını boşlamadığına alamet eder. Kişi, hem dünya hayatı hem de ahiret hayatı için makbul olanın peşinden gidecek demektir.

Rüyada Denize Girmek ve Balık Görmek

Rüyada denize girmek ve balık görmek, rüyayı gören kişinin gireceği bir işten yana şansının ve bahtının çok açık olacağına bu işin kendisine uğur getirip, başarıya giden yollarının ve kısmetlerinin açılmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Denize Dalmak

Rüyada denize daldığını gören kişinin rüyası ticaret hayatıyla ilgili çok büyük plan ve projeleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hedeflerinin büyük olduğuna ve bunları gerçekleştirip, zengin olmayı planladığına yorulur.

Rüyada Gece Denize Girmek

Rüyada gece denize girmek, rüyayı gören kişinin, çok zorlu bir işin altından büyük bir azim ve sabır ile kalkacağına, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına yorulur.

Rüyada Baba İle Denize Girmek

İş hayatı ile ilgili olarak çok büyük bir projeye girmek için ihtiyaç duyulan maddi kaynağın babadan ya da baba tarafından bir erkek akrabadan alınacağı, bu sayede bol kazanç kapılarının açılacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve kötü bir sebepten ötürü kalbi kırılan bir kişinin yaşadığı üzgünlüğün ve kırgınlığın ortadan kaldırması için çaba gösterileceği anlamına gelir. Rüyada baba ile denize girip yüzmek, ortaya konulan çalışmalar için yardım alınan akraba ile büyük paralar kazanılacağına, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına ve eşler arasındaki tatsızlığın aile büyüklerinin araya girmesi ile çözüleceğine işarettir.

Rüyada Denize Girmek İstemek Ama Gidememek

Rakiplerin ve çekemeyen kişilerin bazı engeller koyması ya da çeşitli ayak oyunları ve üçkağıtçılıklar yapmaları sebebiyle istenen şeylere ulaşmak için gereken adımların bir türlü atılamayacağına, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına ve üzüntü duyulacağına yorulur.  Rüyada denize girmek istemek ve yola çıkmak, yardıma muhtaç bir kişiye istediği yardımın verileceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına ve girilecek olan bir sınavdan başarılı bir şekilde çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Adetliyken Denize Girmek

Rüyayı gören kişinin, iş sebebiyle zaman zaman kötü kişilerle muhatap olması yüzünden adının kötüye çıkacağına, bu durumdan uzun bir süre boyunca kurtulamayacağı, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına ve pişman olacağına alamettir. Rüyada adetliyken denize girmek ve yüzmek, eşler arasında yaşanan tatsızlıkların bazı dedikodular yüzünden daha da artacağına, zarar verici olaylar yaşanacağına, yapılan iyiliklere rağmen bir dosttan ihanet görüleceğine ve sıkıntılı bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Araba İle Denize Girmek

Zorlu bir yoldan geçildikten ve türlü sıkıntılar çekildikten sonra çok hayırlı ve güzel bir çalışma ortaya konulacağı, sağlıkla ilgili olarak yaşanan kötü bir durumun yakın zaman içinde düzeltileceği, hane içinde bolluk ve bereketin artacağı, güzel günler geçirileceği ve hem ana hem baba duası alınması sayesinde her sıkıntının atlatılacağı şeklinde yorulur. Rüyada bisikletle ile denize girmek, epey meşakkatli bir sürecin atlatılması sayesinde ele büyük miktar para geçeceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına alamettir.

Rüyada Arkadaşınla Denize Girmek

Kişi, kendisine düşmanlık besleyen ve hayatının belli dönemlerinde büyük sorunlar yaşanmasına sebep olan birini hayatından uzaklaştıracak, kendisine ve ailesine büyük bir kapı açacak bir işe girecek, iş dünyasında çok hatırı sayılır bir kişi olacak, sevdiği kişi ile dünyaevine girecek ve hayırlı bir evlada sahip olacak demektir. Rüyada kardeşinle denize girmek, alınan hayır duaları ve yapılan yardımlar sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına ve mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada Kıyafetlerle Denize Girmek

Girilen bir ihaleden alınacak bir iş sayesinde uzun zamandan beri kötü giden şansın açılacağına, istenen her şeye sahip olunacağına, eğitim hayatı ile ilgili bir adım atılması sayesinde başarı basamaklarının çok hızlı bir şekilde çıkılacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına ve iş konusunda sıkıntı çeken birine yardım edileceğine alamettir. Rüyada pantolonla denize girmek, mali ve ruhsal açıdan büyük bir ferahlama sağlayacak bir konuda hayırlı adımlar atılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Denize Soyunmuş Olarak Girmek

Rüya sahibinin, iş konusunda yeni bir yola gireceğine, kendi işini kuracağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına,  evlat sahibi olacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına ve mutluluk ve sevgi dolu günler yaşanacağına yorumlanır. Rüyada denize kazakla girmek, olmadık bir sebeple bir sorun yaşamaya, ele geçen paranın bir kısmını kaybetmeye, dert ve gam çekmeye, yaşanan tüm kötü durumları bitirmeye, atılan adımların daha dikkatli atıp ümitsizlikleri ortadan kaldırmaya ve yeni bir sayfa açmaya alamettir.

Rüyada Ilık Denize Girmek

Pek uzun olmayan bir eğitim sürecinin açılacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına yorulur. Rüyada sıcak bir denize girmek, işlerin yolunda gideceğine, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işarettir. Aynı zamanda, büyük bir haneye sahip olmaya, dertten kurtulmaya, kalp kırıklıklarını teselli etmeye, alınan borçları ödemeye ve hem aile hem iş konusunda birbirinden güzel haberler almaya işarettir.

Rüyada Temiz Denize Girmek

Birkaç hafta içinde bol kazanç ve iş konusunda ferahlık getirecek bir anlaşmanın altına imza atılacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamettir. Rüyada temiz denize girmek ve kulaç atmak, iş dünyasında büyük ses getirecek ve kazanç kapılarını ardına kadar açacak bir işin sahibi olunacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına ve kişinin daha sakin bir hayat sürmek için doğa ile iç içe bir hayata adım atacağına rivayet edilir.

Rüyada Hamileyken Denize Girmek

Çalışma hayatı içinde deyim yerindeyse herkesin küçük dilini yutturacak birçok projeye imza atılacağı, başarılı bir eğitim hayatına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, umutsuz bir kişiye maddi ve manevi birçok konuda yardımcı olunacağına ve zorlu bir davadan çok kolay ve başarılı bir şekilde çıkılacağına yorulur. Rüyada bebekle denize girmek, kişi, uzun bir zamandan beri aklında geliştirdiği ve üzerine çok düştüğü bir projeyi kendisine yardım edecek ve büyük maddi destek verecek bir kişi ile gerçeğe çevirecek, hislerinde bir karışıklık olan bir kişi yüzünden iş hayatında yaşanan zorluğu ortadan kaldırılacak ve yeni bir şehre gidecek demektir.

Rüyada Denize Girmenin Psikolojik Yorumu

Maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelen rüya sahibinin, ruhen ve bedenen de çok rahat olacağı, bu sayede gördüğü rüyaların da içinde bulunduğu durumla aynı şekilde olacağı ve güzellik ve ferahlık içereceği şeklinde yorumlanır. Zorlu bir sürecin ya da sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkması ile çok güzel bir ruh haline sahip olunacağı ve zararların telafi edilmesi ile kırgınlıkların son bulacağı ve rüyaların şenlikli huzur verici olacağı şeklinde açıklanabilir. Yakın bir zamanda gerçekleşecek güzel bir olay ya da büyük bir dostluğun başlaması gibi bazı mesajlar da verdiği içinde barındırmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,