RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizin Taşması

Rüyada denizin taşması, mala ve paraya işaret eder. Rüya sahibi zenginleşir ve rahat bir yaşam sürer. Maddi sıkıntıları son bulur. Ayrıca rüya sahibinin arzu ve istekleri gerçekleşir. Daha mutlu bir hayat sürer. Ancak bazı olumsuzluklar da yaşanacaktır. Rüya sahibinin iş hayatı daha meşakkatli bir döneme girecektir. Tehlikeli dönemlerden geçecektir, ancak sonunda bol para olacaktır.

Rüyada Denizin Taşıp Eve Girdiğini Görmek

Rüyada denizin taşıp eve girdiğini görmek, evde yaşanacak mutluluklara anlam verir. Rüya sahibi evin içerisinde düzeni kuran kişi olacaktır ve sıkıntıları sonlandırmak için çaba gösterecektir. Aile saadeti yaşanacaktır. Eğer rüya sahibi çocuk sahibi ise, evlatlarından hayır görecektir. Eş ile de güzel günler yaşanacaktır.

Rüyada Denizin Yükseldiğini Görmek

Rüyada denizin yükseldiğini görmek, geceleri uyku problemlerinin yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi gün içinde yaşadığı sıkıntılarını geceleri daha çok hissedecektir. İş hayatında çok yorulacak ve aile içerisinde yaşayacağı tartışmalar geceleri başını yastığa rahat koymasını engelleyecektir. İlerleyen gecelerde kâbuslar görülebilir. Ancak bu durum geçicidir.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, devlet yönetimine yakınlık anlamına gelir. Rüya sahibi iş münasebeti nedeniyle devlet adamlarıyla görüşecek ve onlarla yakın ilişki içerisinde olacaktır. Devlet tarafından gelecek güzel gelişmeler yaşanabilir. Bazı rüya tabircilerine göre deniz görmek, uzun ömre ve kuvvetli olmaya işaret eder. Aynı zamanda günahlardan arınmaya ve helale yönelmeye delalet eder.

Rüyada Denizin Kabarması

Rüyada denizin kabardığını gören kimse, başarıya ulaşmak için bir çok zorluklardan geçecektir. Ancak bu yollardan geçebildiği sürece mutluluğu yakalayacaktır. Rüya sahibinin önüne önemli fırsatlar çıkacaktır. Eğer rüya sahibi bu fırsatları iyi değerlendirirse yükselecektir. Ancak bu fırsatlar kaçarsa bir daha böyle bir şansı bulamayacaktır. Çünkü büyük ve insanın karşısına bir kere çıkabilecek fırsatlardır.

Deniz ile ilgili farklı rüyalar gördüyseniz ve onların anlamlarını merak ediyorsanız rüya tabirleri sitemizde arama yaparak en doğru sonuçları bulabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Denizin Taşması İle İlgili Rüyalar;

  1. Pınar (15 Şubat 2015 saat: 13:42)

    Dün gece rüyamda kucağında 16 aylık kızımla yüksek bir yol kenarında iyi bir insan yardım sever komşumun evinin önünden pırıl pırıl parlayan güneşin vurduğu masmavi denize bakıyorduk. Birden denizin üstünde havada namaz kılan bir cemaat gördüm çok şaşırdım o sırada denizden çok büyük dalgalar taşıp evin önüne ayaklarıma kadar geldi ama ayaklarım ıslanmadı ama evi su basacak diye korktuk komşumda yanımdaydı. Son deniz birden durgunlaştı bir göl gibi sakin di ama yine pırıl pırıldı kızımda hala kucağımdaydı. Güya gidecek yerim yokmuş komşumda onda kalabileceğimi söylüyordu bana çok ilginç ama güzel bir rüyaydı yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,