RuyaTabirleri.com

Rüyada Denizin Üstünde Yürümek

Rüyada denizin üstünde yürümek, kişinin manevi hayatı ve dini durumudur. Bu rüyayı gören dinde yükselir, iman anlamında derecesi artar ve hem dünyada hem de ahirette mutlu olur. Yine bu rüya sıkıntılardan kurtulup feraha erme olarak da yorumlanabilir. Böyle bir rüya her anlamda rahatlamaya, önünü görmeye ve tüm üzüntülerden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Deniz Suyu Görmek

Rüyada deniz suyu görmek genellikle askere ve orduya işarettir. Çok deniz suyu sayıca fazla asker, deniz suyunun azlığı ise ülkedeki askerlerin azalması ve asker kaybına işarettir. Deniz genellikle devlet işleri ile ilgili bir rüyadır. Deniz suyu da o ülkenin askeri kanadıdır.

Rüyada Deniz Suyunu Avuçladığını Görmek

Rüyada deniz suyunu avuçlayan kişi hayırlı bir çocuğa kavuşur. Çocuğu olanlar içinse bu rüya ileride çocukların hayırlı olmalarına ve onlardan hayır geçirmelerine delalettir.

Rüyada Denizin Suyundan İçtiğini Görmek

Rüyada deniz suyunu içen, her türlü sıkıntılarından kurtularak feraha erer. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Tüm zorluklardan kurtulma, kolaylığa ulaşma, arzu ve isteklerin gerçekleşmesi, maddi sıkıntılardan kurtulmadır.

Rüyada Denizden Su Alıp Biriktirdiğini Görmek

Bu rüya ele geçecek para ve maldır. Rüyada deniz suyu alan gerçekte de para biriktirir ve kendisi için hayır getirecek faaliyetlerde bulunur. Bu çalışmalar sonucunda da eline bol miktarda para geçer.

Rüyada Denizin Ortasında Durduğunu Görmek

Rüyasında denizin ortasında duran kişi, her anlamda durgun bir dönem geçirir. Bir müddet ne yapacağını bilemez; fakat sonunda feraha ve mutluluğa kavuşur.

Rüyada Denizi Baştan Başa Geçtiğini Görmek

Rüyada denizi baştan başa geçen kişi eğer bir suçla itham ediyorsa tüm suçlamalar lehine sonuçlanır. Yine bu rüya verilen mücadelelerin kazanılmasına ve her türlü zorluklardan kurtulmaya ve rahatlamaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Denizin Üstünde Yürümek İle İlgili Rüyalar;

 1. Derya Taşkın (14 Aralık 2016 saat: 12:50)

  Hayır olsun alt katta oturan yaşlı bir komşum rüyasında beni görmüş rüyasında denizin içindeymişim derya boğulursun diye bana sesleniyormuş bende ona hayır boğulmam diye denizin bir ucundan öbür ucuna geçerken eşimi büyük kızımıda görmüş eşim bana seslenmiş derya biz nasıl geçeceğiz diye onlarıda almış denizin bir ucundan öbür ucuna geçmişiz yemyeşil ağaçlar saka kuşları kuğular bir sürü kuşlar yeşillikler içindeymişiz komşum yaşlı teyze böyle görmüş yorumlarmısınz

 2. polat (02 Ekim 2016 saat: 14:02)

  Rüyamda deniz üzerinde yürüyorum ve deniz kenarına gelip denizin yükselmesini istiyorum ve deniz dalga şeklinde yükseliyor yükselen yerde beyaz giyimli kişiler beyaz giyimli parlak yüzlü bir çocuk önünde zikir çekmeye başlıyorlar ve orası birden insanlarla kalabalık oluyor ve ona secde etmeye başlıyorlar hayırolsun inşallah.

 3. Sabriye (20 Temmuz 2016 saat: 18:19)

  rüyamda golun tastigini gorup herkesin evleri sular altinda kaliyodu sonra ben birden bire suyun uzerinde ama havada buluyorum kendimi sonra ailem suyun altinda kaliyodu vicdanim rahat etmiyodu suyun icine giriyodum kapiyi acsam evin icine su giricekti ben kimsye bisey olmasin die uzulerek tekrardan geri cikiyodum sudan sonra iyle uyNiyodum

 4. Emine aldemir (29 Eylül 2015 saat: 00:04)

  Rüyamda denizin üzerinde yürüyordum denizok berraktı ama yürüdüğm yerlerde kuma basıyordum denizinortasına doğru yürüyordum ama bileklerimden sonraayağımın altında kuma basarak yürüyordum
  Ne mana ya geliyor
  Dünde bir kuşvardı karga gibi papağan gibi camdan kapıdan evime girmeye çalışıyordu ama ben emgel olmaya çalışıyordum içeri sokmadım manası medir acaba
  Teşekkür ederim…

 5. hatice (19 Haziran 2015 saat: 01:39)

  Ben denizin uzerindeydim yuksekte bakiyordum ayaklarimin altinda deniz vardı deniz bi dslgalandı ve sol taraftan yarı deniz çamurlu su sağ taraf deniz berak su birbirine çarpışıp üzerinde beyaz köpük çıkıyordu sular karışmadı temmiz ve kirli.Bu rüyayı 1.gun ramazanda gördüm oruçluyken

 6. Zeynep (23 Mart 2015 saat: 00:39)

  Bu rüyayı yıllardır görüyorum.Gece,etrafta hiçkimse yok öyle tedirgin kaçıyorum ki sokaklarda peşimde bana tecavüz etmek için takip eden adamlar var.sonra kocaman karanlık bi binaya giriyorum en üstüne çıkıyorum hastane en altına iniyorum akıl Hastanesi kliniği. Dehşetle ordan da çıkıp bi antikaci, eski esya dukkanina giriyorum. Önümde bi gramafon, karşımda çok iyi bir adam silüeti. O zmn huzur buluyorum.o adamla yarım ada gibi kayalıkli bi deniz sahiline gidiyoruz en Son.

 7. gokhan yildirim (21 Ekim 2014 saat: 03:03)

  ormanliktayiz arkadaslar var hepsi tanidik suyun ustunde yuruyorum ormanin icinde agacliklarin arasinda suyun ustunde yuruyorum arkamdan sari ve kucuk bir kopek suyun ustunde bana dogru yurumekte bir yere kadar gidiyoruz suyun ustunde uyuyoruz arkadaslar beni birakip gidiyo bende surunerek karaya yaklastim hala kopek beni takipte sonra sevgilimi goruyorum ve oda uyuyor ruyamda onu uyandirmaya calisiyorum bu arada biri beni yerden yere vuruyo olduresiye

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,