RuyaTabirleri.com

Rüyada Depo Görmek

Rüyada depo görmek, rüya sahibinin ev hayatına, evinin kilerine ve aile bireylerine tabir edilir. Hayırlara alamet eder. Güzel bir yaşam sürmeye, sağlıklı olmaya ve keyif içinde yaşamaya delalet eder. Kişinin, ekmeğinin hiç eksilmeyeceği huzurunun kaçmayacağı aile içindeki geçiminin bozulmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi evlilik hayatında çok mutlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Boş Depo Görmek

Bir kişinin rüyasında boş bir depo görmesi o kişinin kafasında ticarete atılmakla ya da ticaretini geliştirmekle ilgili bazı düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının fırsatı sayılacak kadar önemli ve büyük bir kısmet elde edecek bu sayede düşüncesini gerçekleştirmeyi başaracak demektir.

Rüyada Dolu Depo Görmek

Rüyada dolu depo görmek, çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin zenginliğinin her geçen gün artacağına, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına rivayet edilir. Herkesin iç geçireceği ve özeneceği kadar lüks, konforlu ve güzel bir hayat yaşamaya, dünyanın her türlü zevkini tatmaya delalet eder.

Rüyada Gıda Deposu Görmek

Rüyada gıda deposu görmek ya da yiyecek ve içecek dolu bir gıda deposu görmek rüya sahibinin kasasının ve cüzdanının her daim dolu olacağına, kazancının hiç azalmayacağına bilakis çalıştığının karşılığını almayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine bir ömür yetecek kadar sermayesi olacağı ile açıklanır.

Rüyada Soğuk Hava Deposu Görmek

Rüyada soğuk hava deposu görmek, kişinin çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bir eli yağda, bir eli balda bir hayat süreceği ve yaşamın tadını doyasıya çıkaracağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada su deposu görmek, zoru başarma kudretine sahip olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: