RuyaTabirleri.com

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu hissetmek, kişinin yaşamı ile ilgili çok büyük değişikliklerin olacağına ve yakın zamanda beklenmedik durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Rüyasında deprem olacağını hisseden kimse, yeni ve önemli kararlar almak üzeredir ve bu konuda ailesinden, yakın arkadaşlarından destek alır. Bu rüya, doğru ve emin şekilde adım atıldığı takdirde, yapılacak değişikliklerin ve seçimlerin kişinin hayrına sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatında çok önemli ve büyük değişikliklerin olacağına yorumlanan rüya aynı zamanda hem iyi, hem de olumsuz yorumlara neden olmaktadır. Rüyasında deprem olduğunu ancak kendisine bir şey olmadığını gören kişi, yaşamı ile ilgili çok büyük değişiklikler yapar. Depremde her yerin yıkıldığını ve kendisinin de yaralandığını gören kişi için hayat istenmeyen yönde ters yüz olur ve büyük acılara delalet eder. Rüyada deprem olduğunu görmek ölüm haberi almak, ayrılık, işsizlik, büyük borçlar ya da mal kaybı gibi durumlara da tabir olunur.

Rüyada Depremde Göçük Altında Kalmak

Kişinin başına gelecek her türlü felakete, acıya ve belaya işaret eder. Rüyasında göçük altında kalan kişi gerçek hayatta da sağlık sorunu yaşar ya da etkisi uzun sürecek büyük bir kaza atlatır. Göçük altında kaldığını ancak kurtarıldığını gören kişi, çevresinden ve yakınlarından büyük yardımlar görür, destek alır. Maddi anlamda kayıplar kadar manevi açıdan da zayıf olunduğuna işaret eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek Psikolojik Yorumu

Rüyada deprem ile ilgili şeyler görmek genellikle kişinin hayatı ile ilgili ciddi endişeleri olduğuna, değişikliklerden korktuğuna ya da mevcut hayatından memnun olmadığı için yenilikler yapmak istediğine yorumlanabilir. Rüyasında deprem olduğunu hisseden kişiler, yaşamlarının alt üst olmasından, ani değişikliklerden ve hayati kararlar almaktan korkan kişilerdir. Kişinin bilinçaltına yerleşen korkular, rüyada kendisini deprem veya benzeri şekillerde ortaya çıkarmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yasin (11 Ocak 2016 saat: 19:03)

  Rüyamda ailece oturuyoruz ve bir anda deprem oluyo hemen avizeyr bakıyorum ve baktığımda çok tuhaf bir his oldu sanki kafamın içinde çok şiddetli bir şekilde 5 saniyelik falan titreme meydana geldi ve tam bismillahirrahmanirrahim dedim ve uykuda oldugumu hissettim ve şuan biraz agladım allahım çok büyüksün

 2. Pln (20 Eylül 2015 saat: 12:38)

  Deniz kenarinda piknik masasi gibi masalarda otururken deniz dalgalanmaya basliyo etrafimda birileri var fakat herkes suslenmis saci basi yapili islanmak istemiyoruz fakat her dalga geldiginde karaya bir parca ekleniyo. Dalgalardan biri kiyiya vurdugunda uzeri meyve dolu ya dut ya da bogurtlen tam hatirlayamiyorum bir agac cikiyo sapasaglam sanki denizden cikmamis gibi diger dalga vurdugunda guzel bir tekne diger dalga vurdugunda uzerinde bulundugumuz kara parcasi da yukseliyo dalgalardan islanmayaljim diye yukarilara dogru kosturuyoruz kimileri dusuyo kimileri kaciyo bende en son duvarin uzerine cikarken esyalarim yere dusuyo geri donuyorum bi iki kedi kopek gibi biseylerde hatirliyorum onlari da kurtarmak istiyorum o dalga vurunca karaya cikan tekneye geciyorum sonrasinda uyandim

 3. seda (19 Ağustos 2015 saat: 09:22)

  Rüyamda ölmüş olan anneannem ile birlikte bir evin balkonunda oturuyorduk.Deprem olduğunu ve sallandığımızı hissettim.Anneannem yok bir şey kızım korkma dedi.Aradan 5 dk.geçtikten sonra ev bir öne bir arkaya sallanmaya başladı.Ancak hiç bir şey olmadı.Sallantı durunca bizde balkondan içeri girip aşağıya indik.

 4. Süleyman (28 Haziran 2015 saat: 03:21)

  Rüyamda ailemle birlikte evde iken depremin olduğunu ailecek hissediyoruz. Kimseye bişey olmuyordu. Elimde tepsi çay falan vardı. Sadece tepsi bükülüyordu. Soba boruları düşüyordu. Sadece bir duvarda çatlak oluşuyordu.
  yorumlarsanız sevinirim.

 5. ali tuncay (17 Aralık 2014 saat: 14:59)

  Iyi gunler ruyamda 5 10 kisi ile birlikte bahce gibi bir yerde buyuk bir kitap tan bir seyler okumaya çalışıyoruz ve o esnada ben yanimdaki kisiye deprem oldugunu soyluyorum bana inanmiyor ve sallantiyi ben hissediyorum.bu ruyanin anlamini cok merak ediyorum saygilarimla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,